Takım elbiseli bir adam beni takip ediyor?

Sürekli farklı yerlerde karşıma çıkıyor bütün gün takip ediyor beni. Elinde devamlı telefon var birilerine bişeyler söylüyor. Başta sapık diye düşündüm ama farklı yerlerde farklı saatlerde koskoca şehirde nasıl buluyor bu adam beni. Ne yapabilirim kimdir bu adam?

Güncellemeler:
hukuki yollara başvurabilir miyim elimde kanıt olmadan?
Düzgünce cevap verecek kimse yok mu zor durumdayım

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç bir durum. ben olsan ki erkek olduğum için bunu senden daha rahat yapabilirim. gider sorarım.

0|0
    0|0
    • soracaktım da yaklaşmama izin vermiyor

• düşününce hep yalnız olduğum zamanlarda yaşandı bu durum. insanı paranoyak ediyor, hergün de olmuyor aslında 2-3 gün dışarda bakınıyorum bişey yok ortada tesadüf diyorum. 5-6 gün sonra birden karşıma çıkıyor. yani devamlı bir durum da değil, ama her unutuyorum tesadüftü dediğimde şak diye karşıma çıkması hoş değil, paranoya yaratıyor.

• Boşver gitsin o zaman

En İyi Kız Görüşü

• Takip eden kişi evini biliyor mu merak ettim? evden itibaren takip etmiyor anladığım yanılmış olabilirim de senin o kişi ile karşılaştığın yerlerde o zaman olduğunu bilen biri var mı? Nasıl denk gelir farklı yerlerde şehir yapısı da etkileyebilir ama kaç zamandır yaşıyorsun bu durumu ve hep yalnız mısın O kişiyi gördüğünde?
    Sen O kişiyi takip edince kaçması ilginç belki kendi için orada değil neyden korkuyor olabilir ki?

0|0
    0|0
    • evimi biliyor mu bilmiyorum eve kadar hiç takip etmedi, bazen kendisi bıraktı bazen ben izimi kaybettirdim. şehrin farklı yerlerinde ve günün farklı saatlerinde görüyorum. zaten benim aklımı karıştıran da bu oldu bide sürekli rapor verir gibi telefonla konuşması. sapıksa bile uzak durmaz, gelir yanıma bişey yapar eninde sonunda diye düşündüm öyle de değil. saatlerce bütün şehri geziyor neredeyse benimle birlikte fakat devamlı uzak mesafe. inan ben de çözemedim ve rahatsız oluyorum

• Takıntılı bir eski sevgilin var mıydı? Fraklı bir şey de olabilir seni tanımadığım için sadece sapık demek ne kadar doğru bilemiyorum ben işin hukuki boyutunu bilmiyorum ama lütfen karakola gidip bir polise danış ne yapabilirsin bu konuda resmini çekmek vb. video çekmek kanıt olarak işe yarar mı olduğun yerlerin güvenlik kamera kayıtları falan bunu bir öğren ve takip yolu bul bence çünkü bugüne kadar bir şey yapmadı ya birden yaparsa göz yaşartıcı sprey vb. korunmana dikkat et

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir dedektif takmışlar peşine panpa sende hemen bit dedektif bürosuna git durumu anlat hakederler 😊

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • vee uyandin

0|0
    0|0
  • CIA olabilirler bence dikkatli ol

0|0
    0|0
  • belki de komuşundur veya aynı yerde mahallede yaşıyorsunuzdur

bir gün yolda gidiyorum kızın birisi ile öyle bir yollarımız kesiti ki ben utandım resmen kızı takip ediyordum kız meğer benim evimin karşısındaki evde oturuyormuş

0|0
    0|0
  • Biri peşine adam takmış :))

0|0
    0|0
  • Sen kimsin ki özelliğin ne

0|0
    0|0
  • Büyük Türk kahramanı Polat Alemdar derki;
    Bir adamı ilk defa görsem oralı olmam
    İkinci kez gördüğümde tesadüf derim.
    Üçüncü görüşümde ise düşünmez kafasına sıkarım...
    😉😂😃

0|0
    0|0
  • Polise sor o iyi bilir

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • Emniyetli bir yerde tut yakasından sor bakalım ne ayakmis

0|0
    0|0