Avrupadan biri ile tanisip sirf avrupaya gidebilmek icin evlenenler vs hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Bu eskidende yasaniyordu ve hala cok sık yasaniyor. Avrupada yasayan biri ile tanisip sevdigini soyleyenler felan cok var. Ama asil derdi sadece avrupadir.
Dusunceler nedir bu konu hakkinda?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda bunu yapan ahmak ustu ahmaktir o avrupanin iyi bir yer oldugu zengin oldugu donemler coktan tarih oldu

1|0
    0|0
    • Su an hala boyle seyler yasaniyor gorup duyuyorum ve gercekten anlam veremiyorum oylelerine. Resmen insanlarin duygulariyla oynayarak kandirarak sahtekarlik yapan inanilmaz cok insan var.

• Sana tamamen katiliyorum..

• teşekkür

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Resmi o*****luk.

1|1
    0|0
  • Gereksiz

1|0
    0|0
  • Mis gibi ülkem varken ne yapayım. Şimdi evlenmeye gerek yok tek de gidebilirsin eskidendi o.

1|0
    0|0
  • düşündüklerimi yazarsam kötü :D

0|0
    0|0
  • Bunca yıldır Avrupada yaşadım, böyle salakça bişey duymadım

0|0
    0|0
  • Helal olsun değişik Adamlar 😀

#incisker

0|0
    0|0
  • VAar öyle kızlar

0|0
    0|0
  • Gayet mantıklı bir istek 😀

0|0
    0|0
    • Bunun neresi mantikli?

• Is konusunda evet, turkiye cok geride. Eger o konuyu zaten bir duzene soksalar Turkiyede yasamak istemeyen kalmaz herhalde

• Ülke kültürü üşe yansıyor, yani durum sadece iş değil kültürle alakalı

• Keşke bulsak gitsek dediğim bir konudur beni yeter ki aslında evlenmek istemezse de olur farketmez

0|0
    0|0
  • Gidebilir herkesin kendi hür iradesi ama avrupa ya gittiyse kalkıp bana ülkemin haklarını savunma rolü yaparsa ozaman kıçını başını keserim onun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah bizi onlardan korusun
    ne diyelim

2|0
    0|0
  • igrenc olduklarini

1|0
    0|0
  • bizi buna mecbur bırakan kötü şartlar var bu ülkede ve oy versek de sonuç değişmiyor. ülkesini bırakıp gidenlere eskiden hep tepkiliydim ancak belki de en doğruyu yapıyorlar. biz burada sadece eziliyoruz. eşit olmayan şartlar altında yaşamaya çalışıyoruz..

0|0
    0|0
    • Inan bana, her ne kadar turkiyeden daha farkli olsada avrupaninda kendince ciddi sikintili sartlari ve sorunlari vardir bence

• olabilir son zamanlarda göçmenlere de iyi davranmıyorlar haliyle ırkçılık biraz fazla var orada. ama yine de şartlar maaşlar insanlar daha medeni hiçbişey olmasa sağlık ve eğitimleri daha düzgün. ne bileyim düşününce cazip geliyordur.

• Saglik acisindan inan bana turkiye kat ve kat daha iyi. Resmen insanin maasinin buyuk kismi saglik sigortasina vesaire ve vergiye gidiyor. Elde avucta eninde sonunda hic birsey kalmiyor. Tabii cok iyi bir meslegin ve iyi gelirin varsa o ayri ama toplumun buyuk bir kisminin geliri idare eder. cogu kisi zaten gizli kacak is yaparak para kazaniyor yoksa avrupadada hic yasanmaz. Bence.

Yükleniyor...