Hiç bir sosyal medya hesabım olmasa ne kaybederim?

Merhaba arkadaslar 20 yasındayım gayet yakışıklıyım 4 yıldır vücut geliştirme ile ugrasmaktayım boy pos yerinde fakat şu zamana kadar hiç bir sosyal medya hesabında kendimi tanıtmak amacı içinde yaşamadım. Örnek olarak instagramda gezinirken bakıyorum herkez herkezden üstün olma çabası içerisinde, parası olan zengin mekanlarda pahalı arabalarda hava atma kendini gösterme derdinde, bazı kızlara bakıyorum namussuzlukları ile kendilerini kullanarak milletin parasını yerken her anını instagrama koyan tipler falan filan. Şimdi size sorum gerek var mı böyle şeylere? Ben instagram kullanmasam ne kaybederim arkadaslar? Kız arkadasım ve ya çevrem olmazmı? Tanınmış olamazmıyım illa internete kendimi koymaz zorundamıyım çevre edinmek için? Umarım beni anlamıssınızdır

1|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• vaybe iste benim sevgilim boyle olmali

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen bende öyle düşünüyorum. Kendini paylaşmaktan ziyade çok fazla boş vakit harcanılıyor. Bende artık mümkün olduğu kadar kullanmamaya çalışıyorum ama önceden o hesaplarda gezinmekten asıl işlerimi yapamıyordum. Gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Benim hiçbiri yok hepsini birkaç yıl önce kapadim... Hiçbir şey kaybetmedim. Bir gizemim olmalı adımı bilen oyle şıp diye bulamaz hatta hiç bulamaz. Gerek de yok zaten... Bana gereksiz geliyor çoğu, beğenilme arzusu ego tatmini almış başını gidiyor... Annem okula yemek götürmeme, sokakta birsey yememe izin vermezdi, şimdi yediğini göstermek moda oldu... Bilemiyorum çok ayıp çok !

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim, bende hiç instagram bile kullanmıyorum, insanların yarışlarını anlamsız buluyorum. Hatta öyle ki sırf kendilerini göstermek, yarışmak için bir yerlere gidip, o ortamın tadını çıkarmak yerine, herşeyden önce fotoğraf çekilmeye başlıyorlar.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle o ortama fotoğraf için gidenleri bile tanıyorum bu olaya uyuz olan sadece ben değilmişim demek.

• Anladım seni, hiç bir şey olmaz o anlattığın tipleri bende intagramda görüyorum evet iticiler 😐Ama sen nasıl istiyosan öyle davran hayatında çok büyük bir değişimde olmaz çok mühim bo olay değil sosyal medya.

0|0
    0|0
  • Benim sosyal hiçbir hesabım yok kaybettiğim birşey yok aksine vakit kazanıyorum

0|0
    0|0
  • Değilsin daha iyi hatta nasil kafan rahatsa oyle yap.

0|0
    0|0
  • haklısın bir çaba peşindeler ama onların tarzı yapçak bişey yok bende sevmem hatta kullanmam insanın kendisi olması çok daha iyidir herzaman...

0|0
    0|0
  • Kazanırsın aksine.

0|0
    0|0
  • Bence haklısın bende bu yüzden sosyal medya hesabı kullanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ahh kardesim hic sorma bir nesli iste boyle zehirlediler.

0|0
    0|0
    • Kimse farkında değil fakat insanları bu devirdekileri hele anlamak cidden zor

• Evet zor kardeşim.

• şu an bir şeye üyesin demekki lazımmış arada

0|0
    0|0
  • Yat uyu bence 😂🔫

0|0
    0|0
Yükleniyor...