Gününüzü nasıl geçiriyorsunuz?

Ya ben hiç verimli geçiremiyorum yapacak birşey bulamıyorum sıkıntıdan akşama kadar vucudumla ilgileniyorum artık takintı oldu sürekli aynalara bakmakla geçiyor zamanım , maske yapıyorum , kremler deniyorum, makyaj türlerini deniyorum, sonra bilgisayar oynuyorum, müzik dinliyorum telefondayım kısacası dışarı hiç çıkmıyorum finaller bitsin zaten evde tıkılı kalıcam galiba birde Antalyadayım ama nereye gideyim bilmiyorum ya bir arkadaşım var buluşmak için randevu veriyor resmen hergünü dolu dolu sürekli bir here gidiyor, konser, etkinlik, müze, eğlence ama ben bunları hiç bulamıyorum nedense hiç birşeyden haberim yok havada sıcak zaten bütün yazımı evde mi geçireceğim ya çok arkadaşım yok zaten olanlarlada çok samimi değiliz yani yakın olanlar şehir dışına gidecekler ne yapacağım bütün yaz? Muhtemelen okumadiniz ama yazdım ne bileyim içimi döktüm 😀

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• okudum şahsen Allah mı koruyor acaba orda her tarafta zina yapanlar dolu otelden çıkanları falan gördükçe iştahın kabaracak belki günaha gireceksin...

0|0
    0|0
  • oyun konsolu oyna efsane bilinmeyen iyi oyunlar var

0|0
    0|0
  • Eh iste

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...