Ülkemizde kızlara nasıl davranacağımı çözemedim. ?

birisi ermeni birisi kürt diğeri rum diğeri laz diğeri çerkez... hepsinin töresi farklı, genetiği farklı, ahlakı farklı değer yargıları farklı. lanet olsun diyorum bazen. keşke herkes türk olsada adam gibi yaşasak diyorum. sizce nolcak böyle bu işler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka ki karakter meselesi bu saydıklarin.

0|0
    0|0
    • n*h karakter meselesi. kanı bozuk olanın karakteri olur mu?

• N*h tanıtırim gevsek ben Türküm ama sen bir daha bir düşün sen ne kadar layıksin insanca muameleye.

• belli belli :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Atı çaydan kızı soydan alacaksın demiş atalarımız. Bir de moda çıktı, göçmenim ya da diğer etnik zımbırtılardan birindenim diyince daha da kendilerini üstün görüyorlar.

0|1
    0|0
    • bunu çerk*z lerde çok yapıyor. Türkleri çok hor hakir görüyolar. ama padişahın haremine girmeyi biliyolar :D

• Evet evet :) Kendileri ruslardan kaçarken onlara din kardeşi diye kucak açan bir ülkede yaşıyorlar ve adeta bu gün yediği kaba pisliyorlar. Bakma yetime... diye başlayan bir atasözümüz var. Tam da bu durumu anlatıyor sanırım :D

• aynen öyle kardeşim. en tehlikelileri bunlar malesef. bugün dil istiyolar birde. ooof of ulan ne günlere kaldık

• hangi milletten olursa olsun netice de kadın dünyanın her yerinde kadındır. anlamaya çalışma anlayamazsın

0|0
    0|0
    • Bu düşüncene şiddetle karşıyım. Sen bir çingeneyle, bir Türk kızını bir tutamazsın.

• Bak şimdi bize genelleme yapma diyen zihniyet gelmiş burada bir çingenecik ona iki kelam etmiş diye hepsine aynı muamele yapıyor. Evet hayatımda çingene tanımadım ama yaptıkları fenalıklara şait oldum. Allah tanımayı nasip etmesin.

• @MPasa61 amin. ıyyy böööğğ. ç*ngen nedir ya.. yılan beslerim daha iyi mk :D

• Kültür farkları bir ülkenin mozaiğidir. Tek tip bir kültürde yoktur olması mümkün değildir.

0|0
    0|0
    • mozaik istemiyoruz işte. başımız dönüyo.

• Şu mesajınızdan sonra konuşucak birşey olduğunu düşünmüyorum sizinle iyi geceler.

• son olarak ç*rkez misin sen? :D bilirim ben.

Yükleniyor...