99 depremini çok net yaşayan varmı?

ben o zaman 2 yaşındaymışım

Güncellemeler:
biz o zamanlar eyüpte oturuyormuşuz gece yatarken ansızın deprem olunca nerdeyse 2000 3000 kişi eyüp camisinin önünde beklemişiz sabaha kadar elektrik falandaa yok

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben hatirliyorum cok net babam beni annem ile birlikte bahceye cikardi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 17 Ağustos 1999.. nedense o gece uyku tutmamıştı.. Saat 2:50 Su içmeye mutfağa gitmiştim önce.. Suyu alıp balkona çıktım.. Gökyüzünde o gece hiç görmediğim kadar yıldız vardı.. milyonlarca ve bembeyaz.. 5 dakika felan gökyüzünü izledim.. hava her zamanın aksini sıkıcı ve bunaltıcıydı.. Hayırdır inşallah dedim.. Saat 2:57 su bardağına masaya bıraktım ve mutfakta camın "SAĞ" kenarına oturdum ve mutfaktaki TV yi açtım gökyüzüne bakmaya başladım.. TV'nin sesi kısıktı.. ve Saat :3:02 önce algılayamadım yerin altından bir gürültü koptu.. tarifi zor ama korkunçtu.. :/ ... aynı şekilde 12 Kasımıda yaşamıştım.

0|0
    0|0
    • Ayrıntıyı yazmayı unutmuşum.. Mutfakta camın sağ tarafına oturdum dedim ya, işte eğer camın sol tarafına otursaydım belkide şu an hayatta olmayacaktım.. Zira karşı bloğun bacası bizim mutfağın penceresinin "SOL" tarafından içeriye girmişti.. :/

Kızlar Ne Diyor 8

• bende 5 yaşımdaydım, beşikteydim evin çok kötü sallandığını kuzenimle yan yana ağladığımızı ve annemle yengemin bizi bir anda kucaklayıp dışarı çıkardığını hatırlıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • O büyük depremin olduğunda izmir/çeşme'deydim gece çok basık ve bunaltıcı bir hava vardı ve uyuyamamıştım, hafif deprem olmuştu, hissetmiştim...

0|0
    0|0
  • 5 yasindaydim. Cok net hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • ben 2 yaşındaymışım sakaryadaydık. annemle odada kilitli kalmışız neyseki peder imdada yetişmiş :D

0|0
    0|0
  • Yaşadım 17 ağustos ve 12 kasım depreminden sonra psikolojim bozulmuştu.6 yaşındaydım.

0|0
    0|0
  • Sarsıntıyı tam anlamıyla yaşadık ama binalarda çökme falan olmadı bizim şehirde

0|0
    0|0
  • Korkunçtu..

0|0
    0|0
  • Banyodayken olmuştu bornozla çıkmak zorunda kaldım annemde beni aramaya tekrar girmiş enkazın altına ölüyordu az kalsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir arkadaşım çok net yaşadı ve çok net hatırlıyor... o anları anlatmıştı bize ama unuttum 😄
    Ben Trabzon'daydım o zamanlar 👀 haberlerde duydum sadece 👀

0|0
    0|0
  • ben uyuyordum o sıra. aniden uyandırıldım ve kendimi çadırda buldum.. ev sağlam rahat olun

0|0
    0|0
  • biz ümraniye askeri lojmanında oturuyorduk lojman binaları çok hasar görmüştü lojmanın bahçesinde çimenlerin üstünde sabahlamıştık. Ama gerçekten içler acıdıydı tvlerde enkazlar efsane sesimi duyan var mı diye bağırışlar. sanki büyük bir savaştan çıkmış gibiydik

0|0
    0|0
  • Ulan babam beni kilotla disari cikarmisti 😅😅

0|0
    0|0
  • Yalova da yaşadım bire bir

0|0
    0|0
  • ben. adapazarı ebesininkini gördü. izmit ve düzceyi bilmem. bizim apartmandan 3 komşumuzun cansız bedeni çıktı. her taraf ölü kokuyordu. yaşarken cehennemi gördü millet. ne günlerdi be...

0|0
    0|0
  • Ben 8 yaşındaydım. Allah tekrarını göstermesin, hayal meyal aklımda o gözyaşları o haykırışlar...

0|0
    0|0
  • İzmit. Adapazarı Düzce hepsini gördüm

0|0
    0|0
  • ben askerdim o zaman

0|0
    0|0
  • Allah bir daha o günleri yaşatmasın bizlere

0|0
    0|0
  • ben yşadım çok kötüydü

0|0
    0|0
  • ortaokula gidiyordum ve çok üzülüyordum. allah bir daha öyle büyük acılar yaşatmasın ülkemize. amin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...