Sizce ben hala cocukmuyum?

Kendimi hic evlenmeyecekmis gibi hissediyorum. Sevgilim olur ama evlilik bana gore degil gibi kendimi oyle dusunemiyorum sanirim sorumlulugundan korkuyorum yasimda 24 bu arada hala lay lay lom gezip tozuyorum hic bir sey yaptigim yok meslek var ama calismiyorum gezmekten hala bazi seylerin ciddiyetine varamadim kendime cok kiziyorum ama aklim basima gelmiyor sizce ben hala buyumemismiyim?

Güncellemeler:
Guncel
Guncell

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynen olgunlaşmamışsın daha :D karakterin bu

0|0
    0|0
    • Aksine cok olgun agir biriyim aslinda kendimle celisiyorum galiba cozemiyorum kendimi

• vallaha bende çözemedim :D

• Oldu o zaman ☺

En İyi Kız Görüşü

• Alakası yok , cocuk degilsin.
    Bu daha cok sorumluluk almaktan korkmak demek.
    Yani sorumluluk buyuyunce alinan bir sey degil.
    13 , 14 yaslarinda sorumluluk alan cocuklar bile var.
    Sen hem iş hayatı olsun hem evlilik hayatı olsun sorumluluklarından kaçan birisin sadece.
    Olgunlukla da ilgisi yok.
    Bu durumdan kurtulman için sorumluluk almayı ogrenmelisin , biraz aktivitelere katıl. Ama sakın kendini birden sorumlulukların icine atma. Bu seferde pisman olursun.
    Her sey yavas yavas.

0|0
    0|0
    • Hayatim boyunca hic bir sorumluluktan kacmadan cocuklugumdan beri butun ailenin evin herseyin sorumlulugu benim uzerimdeydi aksine sorumluluktan yoruldugum icin evlenmek istemiyorum

• Ben hic sorumluluk almadin demedim ki:)
      Bunu bilemem zaten ama Şu an sorumluluk almak istemiyorsun kaçıyorsun yani , ve hayat sorumluluklarimizla devam eden bir sey:)
      Bu sorumlulukların sende verdigi yorgunluk biterse , tekrar eskisi gibi dusunmeye baslarsin.
      Evlenmeden olmaz ki:) Yine de sadece cocuk istedigin icin evlilik yoluna girme bence:) biraz daha bu sekilde devam et. Zaten bu durum bir sorun degil.

Erkekler Ne Diyor 6

• 24 yaşın da da olsanız, 34 yaşında da olsanız size tavsiyem içiniz de ki çocuk hiç büyümesin. Yoksa dünyanın karmaşası kendimizi yaşam gayemizi unutturuyor.

0|0
    0|0
    • O zamanda hayatimda birseylere gec kalmisim gibi hissediyorum cocugumun olmasini inanilmaz istiyorum ve bu beni evlenmeye mecbur birakiyor

• İnanın hiçbişeye geç kalmış değilsiniz çalışma hayatına atılıp atılmamanıza birşey diyemem lakin çocuk ruhlu olmak şu belli kalıplara sıkıştığımız dünya da çok güzel bir nimet. Evlilik için ise zaman ve doğru kişi bulunduktan sonra yaş pek bir önem arz etmiyor zannedersem

• büyümek illaki acı çekmek demek değildir. veya herkes gibi odun taşımak, çilelere girmek değildir. evlenmeklede büyük olunmaz.

0|0
    0|0
    • Ama sadece evlilikten bahsetmiyorum ki

• Boşver böylesi daha güzel sorumluluklar insanı bitiriyor.

0|0
    0|0
  • Ruhun genc baya :)

0|0
    0|0
  • hayır sadece özgürlük hayranısın bu konuda kendine kızmana gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Önce işe gir sonea evlenceğin birini bul evlen çoluk çocuğa karış

0|0
    0|0
    • Iste bu beni daraltiyor dusundukce ama sirf cocuk icin evlenmeyi dusunurum cunku hayatimda en cok istedigim tek sey bu

• İnsanın hem eşim hem arkadaşım hem sırdaşım hem ailem diyebileceği iyi gününde kötü gününde birlikte olacağı birisinin olması lazım ya

• Evet kesinlikle katiliyorum ama kendimi o toplarda goremiyorum maalesef

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...