Annem kısır olucaksın bak gör kısır diyecek sana arkadaşların, herkes bebeğini kucağına alıcak sen öyle bakıcaksın dedi?

Öncelikle uzun olucak biraz okumak istemeyen okumayabilir, ama gereksiz yorum da istemiyorum baştan söyleyeyim.

Henüz 18 yaşındayım yanlış anlaşılma olmasın bebek beklediğim veya evlendiğim falan yok. Sabah kahvaltı yaparken yüzümün soyulduğunu gördü surata bak ne biçim olmuş sen kullan hapları daha -sivilce hapı kullanıyorum 2 senedir- sanki çok güzelleşiyomuş gibi kullanıyosun hiçbir işe yaradığı yok kupkuru oldu baksana cildin kendini şu hapları kullanınca güzel mi zannediyosun dedi bende anneme nemlendiricimin bittiğini ondan dolayı yüzümü yıkadıktan sonra soyulduğunu söyledim, o da sadece sivilcelerin gitti suratın hala kötü 2 senedir kullanıyosun arkadaşların büyüdü serpildi sen hala zayıfsın, millet alır kızını böbürlene böbürlene gezinir ben öyle mi arkadaşların ilerde bebek sahibi olucak sen öyle bakıcaksın aval aval kısır diycekler sana bak gör şuraya yazıyorum. Geçen üniversiteyi kazanıcam dediğinde kazanamazsın diye yazmıştım hatırladın dimi dediğim çıktı yine çıkıcak KI-SIR O-LA-CAK-SIN dedi. Babam da yanımızdaydı üstelik. Resmen bana nefret kustu. Bu ilk değil sürekli beni aşağılıyor, sürekli cesaretimi kırıyor. İstediğim yeri kazanamayacağım belki bu sene ama kalan umudumu da sömürme çabasında. Resmen bana düşmanlık besliyor. Evde ev işini yapınca benden iyisi yok yapmayınca köpek azarlar gibi azarlıyor, sürekli sen evlenemezsin kimse seni almaz iki günde koyar kapının önüne diye şeyler söylüyor. Ne evliliği. Bir anne evladına böyle davranır mı ya?

Güncellemeler:
Hapı uzun süre kullandığım için kısır olacağımı düşünüyor. Durup dururken olan bir şey değil ama ağrıma gitti öyle demesi. Dermatolog tedavi sürecini uzatmak istedi bende iyice iyileşsin diye kullanıyorum neden kısır olucakmışım anlamıyorum ki

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik sorunlari var annenin? Kulak asma canim kimsenin dediği seni yikmasin aksine hirslan daha iyisini yap. Ne anneler var ya insan o sekildemi konusur benim kizim olcak ne guzel arkadasca yaklasir egitirdim bazi anneler sadece doğuruyor sonra evlattan birseyler bekliyorlar beklenti icindeler sen evladina duzgun yaklasmasan hor gorursen o evlat sana ne yapsa müstahak sinir oldum annene karsimda olsa diyecek cok sey vardi aslında sen karsina akio annene neden boyle kotu ithamlarda bulunuyorsun hevesmi kiriyorsun beni cok uzuyorsun mutsuzum boyle yapma vb seyler soyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Annenin davranışları tabiki yanlış ama ergenlik sivilceleri için de ilaç kullanılmamalı. O ilaçlar hormonları mahfediyor. Bıraksan zaten 2 senede onlardan kurtulurdun.

0|0
    0|0
  • Anlattığın şekilde ise haklısın.. Hap kullanma ama git krem nemlendirici falan al ve dediklerine karşı sonıma kadar mücadele et ve kazan.

0|0
    0|0
  • ilk başta ilaç kısmında iyiliğin için diye yorum atıcaktım ama devamını okuyunca , annen kesinlikle piskolojik sorunlu , bildiğin arıza . ne anneler var abi ya . umarım bahtın güzel olur

0|0
    0|0
  • Bence yanlis bir tavir sergiliyo annen , cunki seni hayata karsi pasif bir birey olarak guvenini kirma cabasinda bence. Ilac kullanmak gerek cildin yagli ya da karaciger problemin vardir belik , ayrica gecici bir durum bu belli bir donem boyle olcak sonra normal hayatina doneceksin , * ne den bu kadar kiyaslama yaparak seni zorluyor onuda anlamis degilim acikcasi.

0|0
    0|0
  • 2 sene çok fazla doktorunu değiştir.

0|0
    0|0
  • Annenin sözlerini kafana takma Allah senin için inanıyorumki güzel şeyler takdir etmişse kimse engel olamaz Anneninki bir kuruntu kader takdir Allahındır rahat ol psikolojini sakın bozma.

0|0
    0|0
  • Anenen belli ki şerefsizin teki üzme sen kendini bunun için. ruh hastası o boşver.

0|0
    0|0
  • Olsun gene de annen o senin iyiliğini düşü düğünden öyle diyor dur 😊

0|0
    0|0
  • okumaya erindim

0|0
    0|0
  • ağzına bırakırım onun öyle anne mi olur

0|0
    0|0
  • Annen de bir sıkıntı var söyliyim ben. Bu arada baban niye bu kadar arka planda? Mesleğinden dolayı filan mı? Babanın mesleği ne merak ettim bak :D

0|0
    0|0
  • Ne biçim annen varmış ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• baban da izliyor mu öyle annen zaten manyakmis da bari baban da olumlu bir şeyler olsaydi..

0|0
    0|0
    • Sesini çıkarmadı aramıza girmez pek tartışsak bile gıkını çıkarmaz kendi aranızda halledin der

• Tedavi olmaz ki psikologlara, haplara karşı bir önyargısı var. Ona göre hepsi yanlış biz kendi kendimize kuruntu yapıp ilaçlarla bünyemizi çürütüyoruz

• ilacı ictigini söylemesen fark etmezse iyi olur belki..

• çok ilginç annen bence bir olay yaşadı ve bu sebepten psikolojik olarak kötü bir etkisini yaşıyor olabilir. hiçbir anne evladına böyle davranmaz. anneni dinleme ayrıca dediği çıkacak diye bişey yok saçmalık bu yani. annem de bana çok zayıfım diye hastalıklı görünüyorsun falan diyor ama umurumda değil gayet sağlıklıyım çünkü. velhasıl bazı anneler melek olamıyor. bu haliyle geçinmeye çalış. evlenince kurtulursun nasılsa.

0|0
    0|0
  • o ilacı 2 sene kullanman gerçekten zararlı

0|0
    0|0
  • len bn onayı yolarım tobe ets bu ne yaaa

0|0
    0|0
  • Kotuymus cidden. Duymazdan. gel.

0|0
    0|0
  • Mall bir annen var. Aldırma.

0|0
    0|0
  • Annenin sorunlari mi var

0|0
    0|0
  • iyileştirmeyen hap iki sene kullanılırmı kadın sana söyleyip söyleyip dinlemiyorsan sinirleniyordur

0|0
    0|0
  • Takma kafana.

0|0
    0|0
  • İçim sızladı benim gibi hasta çocuğu olsa kapıya koyar herhalde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...