Annem kısır olucaksın bak gör kısır diyecek sana arkadaşların, herkes bebeğini kucağına alıcak sen öyle bakıcaksın dedi?

Öncelikle uzun olucak biraz okumak istemeyen okumayabilir, ama gereksiz yorum da istemiyorum baştan söyleyeyim.

Henüz 18 yaşındayım yanlış anlaşılma olmasın bebek beklediğim veya evlendiğim falan yok. Sabah kahvaltı yaparken yüzümün soyulduğunu gördü surata bak ne biçim olmuş sen kullan hapları daha -sivilce hapı kullanıyorum 2 senedir- sanki çok güzelleşiyomuş gibi kullanıyosun hiçbir işe yaradığı yok kupkuru oldu baksana cildin kendini şu hapları kullanınca güzel mi zannediyosun dedi bende anneme nemlendiricimin bittiğini ondan dolayı yüzümü yıkadıktan sonra soyulduğunu söyledim, o da sadece sivilcelerin gitti suratın hala kötü 2 senedir kullanıyosun arkadaşların büyüdü serpildi sen hala zayıfsın, millet alır kızını böbürlene böbürlene gezinir ben öyle mi arkadaşların ilerde bebek sahibi olucak sen öyle bakıcaksın aval aval kısır diycekler sana bak gör şuraya yazıyorum. Geçen üniversiteyi kazanıcam dediğinde kazanamazsın diye yazmıştım hatırladın dimi dediğim çıktı yine çıkıcak KI-SIR O-LA-CAK-SIN dedi. Babam da yanımızdaydı üstelik. Resmen bana nefret kustu. Bu ilk değil sürekli beni aşağılıyor, sürekli cesaretimi kırıyor. İstediğim yeri kazanamayacağım belki bu sene ama kalan umudumu da sömürme çabasında. Resmen bana düşmanlık besliyor. Evde ev işini yapınca benden iyisi yok yapmayınca köpek azarlar gibi azarlıyor, sürekli sen evlenemezsin kimse seni almaz iki günde koyar kapının önüne diye şeyler söylüyor. Ne evliliği. Bir anne evladına böyle davranır mı ya?

Güncellemeler:
Hapı uzun süre kullandığım için kısır olacağımı düşünüyor. Durup dururken olan bir şey değil ama ağrıma gitti öyle demesi. Dermatolog tedavi sürecini uzatmak istedi bende iyice iyileşsin diye kullanıyorum neden kısır olucakmışım anlamıyorum ki

0|0
1113

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...