Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

İdeoloji : Türkçü, Turan destekçisi, milliyetçi.
Karakter : Ciddi, edebi, gerektiğinde komik, espritüel, çok zeki, ölçülü derecede egoist (dış görünüş egosu değil), dengeli, sakin, endişeli.
Köken : Selanik göçmeni Türk.
Dış görünüş : 166 boy,54 kilo, bembeyaz ten, altın sarısı saçlar, büyük sarı/bal rengi gözler, çıkık ve yuvarlak bir popo, kalın büyük dudaklar.
Hobiler/uğraşlar : Çok kitap okuyor, tenis oynuyor, derslerinde başarılı zaten çok zeki, İngilizce biliyor.
Bu arada bu kızın hiç sevgilisi olmamış, eline de erkek eli değmemiş.
Not : Kendini anlatmışsınız derseniz gerçekten ben değilim sevdiğim çocuğun sevdiği kızı tanımladım, kendisi yakın arkadaşım ve çok kıskanıyorum :(

0|2
20|33

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek 1.55 90 kilo kıllı kürt hpli :D

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızı nasıl analiz etmişsin , sen nasıl birisin desek verecek cevabın olmaz :)
    Olabilseydi eğer, kıskanman yersiz olurdu.
    Kendini tanı ve sev..
    Böyle gereksiz araştırmalar yapma.

0|0
    0|0
    • Kız 4 yıllık arkadaşım oradan biliyorum.

• Kendimi onunla karşılaştırınca mahvoluyorum çöküyorum çok eksiğim

• Bak en azından eksik yanlarını görebiliyorsun bunu düzeltmek için çaba göstermen lazım, her şey dış görünüş değildir.

Erkekler Ne Diyor 32

• Kızın salak olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle Bir Kızın Salak Olduğunu Düşünenlerin Azınlık Sempatizan Olduğunu Düşünürüm.

0|0
    0|0
    • Ben türk değilim ama benim çok ta iyi dostum. Öyle kötü biri değil herkes nefret kusmuş

• Gardaş Yazdığımı Bir Daha Oku.

• Kızı mahvetmişsin nettin sen ya, bunları öğrenene kadar bir kıvanç bir ne bileyim yakışıklı biri olurdu hayatında yani. bilemedim ki. takma böyle şeyleri kafana.

0|0
    0|0
    • Ama sevdiğim ondan vazgeçmez kıza bakınca insanın ağzından gökkuşağı akıyor arkadaş zekasıyla güzelliğiyle parlıyor hayvan

• h, ç öyle bir kız görmedim bilmyiorum :D

• Kiz maldir

0|0
    0|0
  • Türkçü olması... ehh, gerek yok gerçekten. Nasıl hem sakin hem de endişeli oluyor? Ne kitabı okuyor? Zekasını nasıl gösteriyor?

0|0
    0|0
    • Ailesi konusunda mesela annesi ameliyat olmuş çok streslendi mesela. Kardeşi sınava girdi çok endişelendi. Ama okulda vs. sakin heyecansız oturup kitap okuyor. Bakıyorum genelde felsefi edebi tarihi kitaplar benim anlayamacağım cinsten. Kızın konuşmasından anlaçılıyor zaten öyle mantıklı ve düzgün ki

• İyiymiş o zaman. Elbet teke tek konuşmadan anlaşılmaz ama dediğin gibiyse hoş birine benziyor.

• Malesef kötü.. Milliyetçi tekçilerle anlaşamam.. Herkesi kabulleceksiniz.. Allah bu dünyada sadece türkleri yaratmadı, kürtleri lazları çerkezleri herkesi.. Kısacası ne zaman bundan vazgeçildi o zaman birşeyler düşünülür..

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • 1 kızın zeki olmasi istenmeyen bisey kötü bir durum 2 turkcu olmasi iyidir 3 bu gune kadar kimse onu tercih etmemis nasil bir illetse kse almamis kotu

0|0
    0|0
    • Kız geri çeviriyor

• Tamam iste kiz kirusu uzak dur ondan icerden hesapci bir tip bu arada yeni fark ettim muhacirmis ilik gibi guzel olurlar herkesi ceviriyosa yahudi kokenlidir

• maşallah

0|0
    0|0
  • Bende Kircaali gocmeniyim. :) Gocmenlerin kadinlari cok caliskan olur. Kiskanman normal. :)

0|0
    0|0
    • Aa ne güzel :)

• Balkanlarin suyunu icmistir kiz. Guzelligi Bati Trakya'dan geliyor. :) Mesafeli olmasi guzel. Zor kiz her zaman erkege cezbedici gelir. Benim annemde is hayati boyunca emekli olana kadar bir tek saglik raporu almamis. İlginc gelecek ama boyle bir gercek var. Sigorta gunleri full. ;)

• Bilmiyorum.. irkci degilim.

0|0
    0|0
  • İlk cümleden sonra okumadım

0|0
    0|0
  • Hayal mi bu?

0|0
    0|0
  • Yok kalsın istemiyorum beğenmedim :DDD

0|0
    0|0
  • Çok uzun sadece ideolojiyi okudum on numarasın aslansın

0|0
    0|0
  • Çok zeki olduğunu düşünmüyorum o arkadaşın, o kısım yalan yani :)

0|0
    0|0
    • Irkçı falan değil sadece türk milliyetçisi yetiştirilmiş. Ve gerçekten zeki her anlamda artısı var

• Gelsin evleneyim :)

0|0
    0|0
    • Bak eminim istemez ne erkeklerin onda gözü var kız yüzlerine bakmıyor onun yerine kendini geliştiriyor neden dedim kendimi geliştirmeye harcarım zamanımı aşk meşk yalan dolan dedi

• valla olay bence budur aynı düşünüyorum onun gibi ve onun gibisini de bulursam hayatımda birinin peşinden koşucaksam da böyle birisi için koşarım :)

• Herkes Türkçü olmasına takılmış sanki Amerikada yaşıyoruz Türkçülügü savunmayacağız garip.

• Aradığım kız :D

0|0
    0|0
  • ideoloji : +4
    karakter : +6
    Köken : +8
    Hobiler : -2

0|0
    0|0
    • Hobiler neden öyle ki :D

• Pro tenisçi kitap okuyor kültürlü ingilizce biliyor kültürlü ne eskiği var ki

• kollektif bilinç eksikliği

• Şimdiden aşık olur gibi oldum şahsen😅😅

0|0
    0|0
    • Kdmfkdşsğc :D

• Vallahi kötü olurum onu söyleyemem :D

• Neden kötü olursun?😌
      Belki ona çocuk bulursan diğer çocuk da sana döner😏
      Ayarla beni ona😛😂😂

• Irkçı değilim diyorsa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • Ya nasıl diyeyim aşırı Türk milliyetçisi birisi Türklük aşkıyla yanıp tutuşuyor ben de anlamıyorum

• Ben mesela astsubayim Türküm diyorum ama gidipte adam kürtce arapca konusuyor diye vurmuyorum onada saygi duyuyorum. Demek istediğim insanlara farklı bakmaman gerekir Türk milliyetçiliği devletin bekâsı icin yapılmıs bir seydir yani ırkçılıkla karıstırmayın bunu. Yoksa millet bölünür.

• ideoloji : +9
    karakter : +9
    Köken : +9
    Hobiler : +9

0|0
    0|0
  • kaporta da boya var mı peki?
    pazarlık payı kaçtan başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Asena :-)

0|0
    0|0
  • tam hayalimdeki bir kiz tipi ama cok zeki olmasi iyi degil beni ezmemesi lazim😂

0|0
    0|0
  • Bravo o kiza derim

0|0
    0|0
  • Türkçü Turancı tercihi çok malca... Diğerleri gayet yii

0|0
    0|0
  • Hayat kisa bosver

0|0
    0|0
  • valla bundan bir tane daha varsa bende alabilirimm

0|0
    0|0
  • Bunlar hikaye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 19

• Görmeden aşık oldum kiza asds

0|0
    0|0
  • Ben etkek olsam evllilik dusunurdum bu kizla :D ana kıskanma senin özelliğin farklı onun ki farklı

0|0
    0|0
    • Görüp görebileceğim en dürüst ve saygılı insan. Kıskanma diyor içimden bir ses ama yapamıyorum sevdiğim çocuk onu seviyor

• Sadece dış görünüşü okumak erkekler için yeterli oldu sanırım. Ben tabi ki diğer özellikleri de okudum ve çocuk sevmekte haklı bana göre.

0|0
    0|0
  • Eline erkek eli değmemiş kısmını inandırıcı bulmadım.

0|0
    0|0
  • Fena sayılmaz

0|0
    0|0
  • Bayağı kıskanmışsın.

0|1
    0|0
  • Şahsen ben bile kaydım şu an

0|0
    0|0
  • Ciddi kişileri genelde sevemem ısınamam bir şey var onlarda. Ego konusunu zaten hiç açmayalım bir insandaki en kötü özelliktir. Dış görünüş iyidir ama sor bana hangisi daha çok önemli; tabii ki karakter.

0|0
    0|0
  • Boyle kiza yürümeyecek erkek yoktur herhalde

0|0
    0|0
    • Offf ya niye öyle dedin içime bir kurt daha düştü :(

• saçma işlerle uğraştığını düşünürüm

1|0
    0|0
  • Bu kızı her erkek sever bide ülkücü olması bendende 1 puan aldı

0|0
    0|0
  • Sakin ve endişeli? Değişik bir insan derim.

0|0
    0|0
    • merhaba ya selam

• Sakin ve endişeli bir arada baya ilginç. Değişik bir kız der, geçerim. Kıskanılacak bir haltı bile yok ayrıca.

• Bende sakinim sessizim hep ama çok heyecanlı ve endişeli oluyorum ellerim titriyor bazı durumlarda garip değilmiş bence :D

• Ay yazik sansin yok galiba

0|0
    0|0
  • kıskanılmayacak gibi değil

0|0
    0|0
  • Anlattiklarina gore guzel bir kiz

0|0
    0|0
    • Maalesef

• Aman senin, ondan ne farkin var kiskanmak yerine sende kitap oku derslerine calis guzelles demiyorum seni seven boyle sevsin

• kÖTÜ

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • iyi işte daha ne olsun allah sahibine bağışlasın

0|0
    0|0
  • Acikcasi kizda bug var bir insan hem turan ci olup hem de ingilizceyi o kadar net ve iyi bilmesi biraz sov bence

0|0
    0|0
    • Okumuş etmiş öğrenmiş kız turancılıkla ne alakası var?

• Bknz turkculuk kendini gelistirmek degil turklugu ve turkceyi yaymak uzere olusmus bir ideolojidi.

Yükleniyor...