İnsanları neye benzetirsiniz?

Misal ben, insanları hikayeye benzetiyorum. Bazen bir solukta biter. Peki ya siz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları çoğu kediler gibi nankör.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Terminatör 3 de hertürlü ama hertürlü virüsü yok etmeye programlı anti virüs programı skynet' i çalıştırma sahnesini getirdin aklıma:
    Salağın biri amerikadaki tüm bilgisayarlara özellikle CIA gibi önemli noktalara virüs bulaştırmıştır. Tüm makinaların kontrolü kaybedilmiştir. Her an bir nükleer füze kendikendini rast gele ateşleyebilir ya da çok daha kötü şeyler olabilir. Savunma bakanlığı aciz kalmıştır. Başkan kırmızı telefondan Ordu generalini arar ve anti virüs programı skyneti devreye sokmasını ister. General skynetin henüz deneme sürümü olduğunu tam test edilmedigini söylese de dinletemez. Başkanın emriyle sknet devreye girer ve tüm Amerikadaki bilgisayarları 3 dakikada temizler. Herkes mutludur herkes birbirine sarılır. Ama skynet doğası gereği insanı tanımlar. İnsan= Sürekli tüketen , doğaya zarar veren, saldırgan ve çabuk üreyen canlı. Sonuç= Virüs. Görev = yok et. :)

0|0
    0|0
  • Ben insanları doğaya benzetiyorum. her biri doğa gibi kimi çok renkli kimi dikenli kimi yağmurlu kimi günlük güneşlik. kimi sahil kenarı kimi uçurumun dibi kimi amazon ormanları gibi gizemli kimi zincirlikuyu metrobüs durağı gibi kalabalık :)

1|0
    0|0
  • hayvanlarda daha alt seviyedeki mahlukatlara

0|0
    0|0
  • ben hayvanlara benzetirim

0|0
    0|0
  • Hayvanlara benzetiyorum

0|0
    0|0
  • eskiden 2 ye ayirirdim kediler ve kopekler

0|0
    0|0
  • vayy iyi bir düşünce :)

0|0
    0|0
  • Maymundan genetik aldığımız için
    maymuna

0|0
    0|0
  • insanları insana benzetırımde senı hıc bır seye benzetemedım

0|0
    0|0
  • kes be ne slak slak sorular bunlar

0|0
    0|0
  • Hangi insanları? ben dünyada insan göremiyorum.

0|0
    0|0
    • Hadi ama milyon insanlar varken üstelik ailemiz biz varken bunu demen ne kadar doğru ki

• Hayvandan başka bir şey değiliz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...