Ülkücü bir ailenin kızına uygun isimler neler olabilir, tavsiyeler?

kardeşim olacak yakında cinsiyeti kız, aşırı Türkçü, ülkücü bir ailenin kızına uygun isim önerilerinizi bekliyorum.
umay
asya
ayzıt
...

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Asena :D

1|0
    0|0
  • Siz bence isim vermeyin büyüyünce kendi ismini kendi seçsin daha hayırlı olur 😅

1|0
    0|0
  • Asiye

1|0
    0|0
  • Ben Bilge ismini eskiden beri severim. Ama seçim sizin tabi.

1|0
    0|0
  • Elif.

1|0
    0|0
  • ülkü

1|0
    0|0
  • Asena

1|0
    0|0
    • oo eyvallah andam

• esasen kankardeş demektir. iki yiğit, iki iyi dost kanlarını bir kaba akıtır içine milli içkimiz olan kımızı yahut sütü katarak oluşan bu karışımı bir güzel içerler ve bu şekilde birbirlerinin andası olurlar ve de o andan itibaren birbirlerine anda diye hitap ederler. günümüzde birbirimize hitap etmek için başvurduğumuz;hacı, kanka, dayı, hocam, ortaam gibi kelimelerin en eski atası olsa gerek. çünkü kökeni saka türkleri'ne kadar uzanıyor.*

• aybuke hatun

1|0
    0|0
  • Neden olaya ırkçı yanasiyorsun.. Türkçü ülkücü isim olsun demek nedir... herseyden önce bakış acinizi degistirin

1|0
    0|0
    • valla kardeş bizde isim insanın karakterini yansıtır üzgünüm

• @orknc arkadaş derdimi anlatamıyorum.. Kürt olduğumuz kadar türküzde..

Türk kelimesi asla rahatsiz etmez sen her yazisinda inatla Türk dusmani ilan ediyorsun.. biraz saygili ol zaten Türkiye de yasiyoruz.. elbette dine uygun bir isim olmalı

• öyle olsun bakalım

• ROJİN güzel bir isim

1|0
    0|0
    • doğar doğmaz Foşiik teceeee diye bağırır çocuk. terk et burayı

• Peki neyse. Vakitiniz aldığım için özür dilerim. Her şey gönlünüzce olsun. İyi geceler

• @iktisadi senle konuştuktan sonra hesap bilgilerimi mi çalmaya çalışmışlar bir şeyler oldu ben de anlamadım giremedim hesaba daha henüz girebildim, kasıtlı olmadı. hangi soru bu arada?

• asya olsun ismi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...