Arkadaşlar anlatacagımı sabırla okur musunuz?

Ben avrupaya çalışan tır şoförüyüm. almanya da dün otoyolda giderken, sol yanıma bir üstü açık spor araba geldi ve yan yana gittik baya bir. ikiside mini etekli idi, sagda oturanda etegi havalandirip durdu eliyle, ben anladim niyetlerini tabi. ve camdan bunlarin üstüne 2 lt pet suyu serptim 😃😃 sonra bagırıp cagırıp uzaklaştılar. siz olsanız ne yapardınız?

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Helal be takdir ettim

0|1
    0|0
    • Neden ki :) ben sonra ayıp mı oldu ki felan yaptım, yani pişman oldum onu yaptığıma ve ondan sordum, haa niyetim yine değişmicekti tabiki da, ama pas vermesem zatwn yine giderlerdi. anlamadigim bunlar tırcılara takmış durumdalar, hele almanya ve italya da türk pilakası taşıyorsan.

• Öyle gevşek insanlara sinir okuyorum pas vermesen bile onlar yapmaya devam ederdi ama sen hadlerini bildirmişsin sonuçta onlara kanabilirdin o yuzden taktir ettim bide niye turk plakalara oyle yapiyolar ki

• Onlara kanmam, abaza degilim şükür. ve türk erkeğinin öyle olduklarına inandıkları için türk plakalara yönlenirler. demek ki var bir bildikleri.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...