En yakın dosttan soğumak?

Merhaba arkadaşlar sorunum şu kendisini 2 yıldır tanıdığım ama bu son 6 aydır samimi olduğum arkadaşımla. Kendisiyle çok şey paylaştık aynı zamanda hem okul hem servis hem sınıf hemde sıra arkadaşım olur kendisi. Çok güzel zamanlarımız oldu çok eğlendiğimiz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ta ki benim okulumu değiştirene kadar. Eski okuluma eski sınıfıma geçtim. Her gün konuşuyorduk eskisi gibiydi fakat aradan birkaç gün geçtikten sonra çok bencilce davranmaya başladı arkadaşlarımla konuşmam bile onu rahatsız ediyodu üstüne bide eski sınıfımla pikniğe gidince tam bozuldu. Kısıtlamalara falan başladı ki kısıtlama benim en nefret ettiğim şeydir. Benim hoşlanmadığım insanlarla o görüşüyordu ben ona bu tarzda hiç kısıtlamalar yapmıyordum. Hafta sonları aynı etüt merkezine gidecektik fakat ben hiç gitmek istemiyorum ondan bir kerede soğudum ne yapmalıyım yardım edin lütfen

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• dost değil arkadaşmış bence takma hayatına bak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dunyanin sonu degil boyle ergen sorunlarina takilma anan degil baban degil bu kadar hayatina sokmana gerek yok disarsa her yer kanka kayniyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...