Kapat

Neden türk erkekleri yabancı kadınlarla evleniyor ama türk kadınları evlenmiyor?

yani tabiki yabancı erkekle evlenen türk kadını vardır ama tek tük, yabancı kadınla evlenen çok fazla türk erkeği var neden?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• türk kezbanlarını kim ne yapsın.

0|1
    0|0
    • benim sevgilim izlandalı, ve gayette tatlı olduğumu düşünüyor

• bnde bir çıkar tabi bize yaptığını nazları tripleri onlara yapmıyorsunuz da ondan.

• trip atmam ve kıskanç olmamdan şikayetçi ama yinede beraberiz

En İyi Kız Görüşü

• Yo türk kadı ları da evleniyor

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Türk erkeği bu Ee 2300 yıllık bir gelenek ha deyince bırakılmıyor arkadaşım :-) Tabii işin şakası bu ama yabancı kızlar biraz da kendi ülkelerindeki erkeklerden Peki görmüyor bizim erkekler ilgi gösteriyorlar ailelerine Sadık kalıyorlar istisnalar olmakla birlikte sebebi bu

0|0
    0|0
  • Evlenen var bir sürü

0|0
    0|0
  • Sen evlen o zaman teyze

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım teyze derken

• Nerden duydun bunu
    Ulan iki tane örnek görüyorsunuz sonra "erkekler" oluyor bizde kaynıyoruz hey Allah'ım

0|0
    0|0
    • yabancı kadınla evlenen çok fazla türk erkeği var neden? dedim hepsi demedim

• Triplerinizdrn

0|0
    0|0
  • Öype miymiş. Ne alaka ki

0|0
    0|0
  • Yoo benim ingiliz hocam Türkiyeden bir kadınla evli.

0|0
    0|0
    • ciddi misin, ne kadar mutlu oldum :)

• Onada yapıcak bisey yok zaten benimde 2 kız kardesim var. Benim demek istediğim Türk erkeğide özgür yabancı kadında o sekil yetistirilmiş ayrica yabanci kızların Türk kızları kadar kıstasıda yok. Yani bizim erkeklerin yabancı bir kızla evlenmek istemeside normal bence.

• Ben ona bisey demiyorum evlensinler hatta bol bol evlensinler yabanciyla

• çünkü onlar kabuklu

0|0
    0|0
    • sünnet olmak basit bişey istesen olurlar. benim sevgilim hristiyan doğdu ama sünnet olmuş sağlık açısından şimdide müslüman oldu

• sünnetin islamla alakası yok. sağlık için bütün kanada abd nin yarısı ingilterenin yarısı oluyor. bunu araştırırsan görürsün

• beyindeki kabuk ne olacak

• sanane

0|0
    0|0
  • Daha guzeller belkide

0|0
    0|0
    • yabancı erkeklerde çok yakışıklı?

• Allah mesut etsin ne diyelim:)

• amin teşekkür ederim

• Yatakta daha iyiler. Mutlu bir evliliğin sırrı yataktan geçer. Yabancı kadınlar gerçekten bu işin erbabı

0|0
    0|0
  • Turk kadinlarinin kezbansi olmalari, kaprisli, trip uzmani, bakimsiz, her seyi dort dortluk istediginden olabilir mi?

0|0
    0|0
    • avrupadaki kadınlar pekte farklı değil. bence yani :)

• Rus kadinlarinin suyu bir baska. Turklerin hemen hemen yarisi kezbansi tarzda. Avupai kadinlar daha cezbedici oluyor. Ornek İzmir ve Trakya kizlari. Daha iyiler bu konuda.

• yetiştirilme tarzı, bir türk ailesi kızı evlenmeden seks yaparsa onu öldürürler, ama avrupada böyle bişey yok

• Müslüman bir kadının müslüman olmayan bir erkekle evlenmesi haramdır... Ondan olabilir...

0|0
    0|0
    • müslüman olmayı teklif ederse belki kabul eder. benim sevgilim müslüman oldu

• :) oldu mu oldu gerisi umrumda değil

• Bu da doğru... Ne diyim :)))

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• İslam inancı kadınları bu konuda kısıtlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...