Neden türk erkekleri yabancı kadınlarla evleniyor ama türk kadınları evlenmiyor?

yani tabiki yabancı erkekle evlenen türk kadını vardır ama tek tük, yabancı kadınla evlenen çok fazla türk erkeği var neden?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• türk kezbanlarını kim ne yapsın.

0|1
    0|0
    • benim sevgilim izlandalı, ve gayette tatlı olduğumu düşünüyor

• bnde bir çıkar tabi bize yaptığını nazları tripleri onlara yapmıyorsunuz da ondan.

• trip atmam ve kıskanç olmamdan şikayetçi ama yinede beraberiz

En İyi Kız Görüşü

• Yo türk kadı ları da evleniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Türk erkeği bu Ee 2300 yıllık bir gelenek ha deyince bırakılmıyor arkadaşım :-) Tabii işin şakası bu ama yabancı kızlar biraz da kendi ülkelerindeki erkeklerden Peki görmüyor bizim erkekler ilgi gösteriyorlar ailelerine Sadık kalıyorlar istisnalar olmakla birlikte sebebi bu

0|0
    0|0
  • Evlenen var bir sürü

0|0
    0|0
  • Sen evlen o zaman teyze

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım teyze derken

• Nerden duydun bunu
    Ulan iki tane örnek görüyorsunuz sonra "erkekler" oluyor bizde kaynıyoruz hey Allah'ım

0|0
    0|0
    • yabancı kadınla evlenen çok fazla türk erkeği var neden? dedim hepsi demedim

• Triplerinizdrn

0|0
    0|0
  • Öype miymiş. Ne alaka ki

0|0
    0|0
  • Yoo benim ingiliz hocam Türkiyeden bir kadınla evli.

0|0
    0|0
    • ciddi misin, ne kadar mutlu oldum :)

• Onada yapıcak bisey yok zaten benimde 2 kız kardesim var. Benim demek istediğim Türk erkeğide özgür yabancı kadında o sekil yetistirilmiş ayrica yabanci kızların Türk kızları kadar kıstasıda yok. Yani bizim erkeklerin yabancı bir kızla evlenmek istemeside normal bence.

• Ben ona bisey demiyorum evlensinler hatta bol bol evlensinler yabanciyla

• çünkü onlar kabuklu

0|0
    0|0
    • sünnet olmak basit bişey istesen olurlar. benim sevgilim hristiyan doğdu ama sünnet olmuş sağlık açısından şimdide müslüman oldu

• sünnetin islamla alakası yok. sağlık için bütün kanada abd nin yarısı ingilterenin yarısı oluyor. bunu araştırırsan görürsün

• beyindeki kabuk ne olacak

• sanane

0|0
    0|0
  • Daha guzeller belkide

0|0
    0|0
    • yabancı erkeklerde çok yakışıklı?

• Allah mesut etsin ne diyelim:)

• amin teşekkür ederim

• Yatakta daha iyiler. Mutlu bir evliliğin sırrı yataktan geçer. Yabancı kadınlar gerçekten bu işin erbabı

0|0
    0|0
  • Turk kadinlarinin kezbansi olmalari, kaprisli, trip uzmani, bakimsiz, her seyi dort dortluk istediginden olabilir mi?

0|0
    0|0
    • avrupadaki kadınlar pekte farklı değil. bence yani :)

• Rus kadinlarinin suyu bir baska. Turklerin hemen hemen yarisi kezbansi tarzda. Avupai kadinlar daha cezbedici oluyor. Ornek İzmir ve Trakya kizlari. Daha iyiler bu konuda.

• yetiştirilme tarzı, bir türk ailesi kızı evlenmeden seks yaparsa onu öldürürler, ama avrupada böyle bişey yok

• Müslüman bir kadının müslüman olmayan bir erkekle evlenmesi haramdır... Ondan olabilir...

0|0
    0|0
    • müslüman olmayı teklif ederse belki kabul eder. benim sevgilim müslüman oldu

• :) oldu mu oldu gerisi umrumda değil

• Bu da doğru... Ne diyim :)))

Kızlar Ne Diyor 1

• İslam inancı kadınları bu konuda kısıtlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...