KAPALI (!) / AÇIK (!) KIZLAR?

Neden BAZI kapalı kızlar özellikle sosyal medyadan açıklara çok laf atıyor? Dini açıdan bu kadar yargı var? AÇIK kızların veya bazı erkeklerin yaptığı süslümanları eleştirmek. Kimse kimseye karışamaz..

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Insan Olan! ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• imanla paranın kimde olduğu belli olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkesin kendi tercihine saygı duymak gerek. Kendine saygı duyan insanın başkalarına da saygısı olur. Bende kapalıyım ama başkalarını eleştirme hakkını kendimde görmüyorum. Başkalarına da bu hakkı vermiyorum. Herkes kendi hayatına baksın. Sen saygısız insanları boşver. Biliyorum moral bozuyorlar. Ben kimseye karışmıyorum başkası bana karışınca sinir oluyorum. Kendimi ben böyle hissediyorsam başkalarına böyle hissettirme hakkına sahip olamam diyorum. Kimseye karışmıyorum. Sen de sadece kendinle alakadar ol. Ve seviyesiz insanlarla muhatap olup onların seviyesine inme.

2|0
    0|0
    • Ben şimdilik açığım ama ben de sizin gibi gıcık oluyorum öylelerine herkes kendinden sorumludur kimse kimsenin dini bağlılığına ne karışabilir ne de bilir. Teşekkür ederim

• Herkesin kendi tercihidir. Onlar yaşamıyor bu hayatı benim yerime ben kapalı olmayı seçtim. Bende onların yerine yaşamıyorum bu hayatı. Kim ne yaparsa ya da ne tercih ederse etsin beni ilgilendirmez.

• Kesinlikle karışamaz. Kims kimseyi yargılayamaz. Kimene benim nasıl giyindiğimden. Söyleyenlerede cevabım basit: CANIM ÖYLE İSTİYOR

1|0
    0|0
  • Ben de ayrı görüşteyim!

1|0
    0|0
  • Bu bir sorumu sence peki? Tüm her sorularıma muhalefet olan modlar işte bunları görmezler SİZLERDEN NEFRET EDİYORUM MODLAR HADİ BUNUDA KALDIRIN UMRUMDA DEĞİLSİNİZ

0|1
    0|0
    • Ne diyorsun ya.. Ben hiç kimseyi yargılamıyorum sadece dini yanlış anlayan insanları anlamadığımdan bahsettim genel olarak

• Herneyse ya nefretimi sana yansıttığım için özür dilerim

• Sorun değil

• Kapalı açık diye değil tesettürlü tesettürsüz diye ayır. laf atmaları doğru değil. kapalı arkadaşlarımdan daha kapalı giyindiğim zamanlar var hekesin hayatı kendine

0|0
    0|0
  • Ben genelde tam tersine maruz kaliyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Tesettürlüsün diye dıslananlardanim

• Yazık onlara.. insan, insan olduğu için değerlidir...

Yükleniyor...