Erkekler, KAVGA ÇIKARMAYA KORKUYORUM?

S. A beyler mesela bir çoçuk bana sürekli bakıyor bende ona bakıyorum ama ne bakıyorsun diyemiyorum ya da bir ortamda kavga çıkacak diye düşünüyorum kalbim hızlı hızlı atıyor heyecanlanıyorum birisi laf atacak diye panikliyorum ama kavga etmek kaçınılmaz olduğu zaman tabi ki girerim kavgaya ama o zaman bile yüreğim ağzıma gelir. Kendime güvenim yok anlayacağınız bu durumu nasıl aşarım?

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sağlamca birkaç kere dayak yersen şöyle kalabalık bir gruptan dayak yiye yiye özgüvenin yerine gelir ondan sonra canının yanacağından korkmazsın.

0|0
    0|0
    • Çoğu kişi öyle söylüyor

• Şöyle seni sürekli rahatsız eden 3-4 kişilik bir grubun arasına dal artistlik yap 2-3 tane vur seni güzel bir dövsünler ama dikkat et öyle fazla çakal olmasınlar ki öldürecek kadar dövmesinler ondan emin ol.

• Kavga durduk yere edilmez ya ekmeğin için ya da namusun için edersin bunun farkına vardığın zaman o korkuyu atarsın

0|0
    0|0
    • Peki farkına nasıl varırım?

• Delikanlı adam dayakta yer dayakta atar kardeşim el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış sen kendine güven yürekli ol karşındaki seni ezik görmesin yeter

• Eyw kardeşim saol

Yükleniyor...