Kapat

En sevdiğin tv imamlar hangisi anket katılın?

En ünlü imamlar aldım ele siyaset yapanlar yazmasin içinde tutsun bura siyaset yapmayın siz hangisin seviyorsanız yukar seç siyaset yapan yazmasin içiniz de tutun

• Ömer döngeloğlu mu?
    A seç
  • nihat hatipoğlu mu?
    B seç
  • fetullah gülen mu?
    C seç
  • Cübbeli ahmet hoca mi?
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Siyaset yapmayın içiniz de tutun sevmiyorsaniz yazmayın ya

2|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Hepsini izlerim fakat fazla bilgi vermemeleri ve Ahmet hoca hariç hiç birinin kaynaklı konuşmaması beni sinirlendiriyor.

En sevdiğim kişi ; Dr. Zakir Naik

İslam ve Karşılaştırmalı dinler konusunda konuşmalar yapan Hindistanlı hatip. IRF (İslam Araştırmaları Vakfı)'nin kurucusu ve mevcut başkanıdır.[1] Hatiplik yapmadan önce tıp eğitimi almıştır. Kendisi bir Tıp doktorudur. Peace Tv'nin sahibidir.

media.themalaymailonline.com/.../...20_467_100.jpg

1|0
    0|0
    • Bu kim ki sanki bu adam bikere youtube görmüş gibiyim

• muslaman demi?

• A dan Z ye her daldan bilgisi olan hindistanlı İslam konuşmacısı, Sorulan ve yanıt verdiği konuşmaları Youtube dan izlersen Baya seveceksin. Evet Müslüman :D

• Cübbeli tabikide. Birde Dursun Ali Erzincanlının programı oluyor.

1|0
    0|0
  • En sevdiğim. Yaptığı yayından hiçbir ücret almayan Prof. Dr. Ramazan AYVALLI ve Osman ÜNLÜ Hoca. Her akşam TGRT HABER TV de çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum tv deki bu insanları... Onu koyan kanalda oraya çıkanda ekmek peşinde din değil bence

1|0
    0|0
    • ekmek peşinde felan değiller siz camiye giriyor musunuz herzaman Hayır hoca ne yapsın camiler hep boş tv çıkıyor bu arada hocanın da ailesi var ekmek parası var nasip gecinsiler

• Öyle düşünürsen haklısın ama bence olay din ve ibadetse insan üşenmemeli. Tv karşısında amin denerek yapılan ibadet yanlış bence. Herşeyi elektronikleştirdik ama bence din başka.

• Hiç yokken iyidir kardeşim kendim katarak diyorum sende bir yandan haklısın fakat cidden insanlar eskiler gibi isin gücün bırakıp gitmiyorlar cuma namaz bile zorla geliyorlar

• Hoca Efendi hazretleri..

1|0
    0|0
    • Evet ALLAH hepsin de razi olsun

• hangisi kotuledi ve dediler

• yukarı bak arkadaş hoca efendi için ne demiş..

• Hiçbiri.

0|0
    0|0
    • Dini öğrenmem için kendisini alim ilan eden insanlara ihtiyacım yok. Kuran var zaten bunun için. Size Kuran yeter derken Allah ve okuma-yazmam varken, anlayabiliyorken neden birinden dinleyeyim, kaldı ki yıllardır aynı şeyler. Klasik bir örnek olacak ama ben 5 yaşındayken de sakız orucu bozuyordu, şimdi de. Ama hala, her yıl ramazan da "hocam sakız orucu bozmaz diyorlar" saçmalıkları...

Son seçenekteki için bir şey demiyorum zaten. İlk emri OKU olan ve peygamberinin ilim Çin'de olsa gidin alın dediği dinle alakalı konuştuğunu söyleyen kişi, boş yere uzay araştırmalarına para harcanmasın, bana versinler ben söyleyeyim diyor. Sonra da bunu o gereksiz dediği uzay araştırmaları sayesinde yayabiliyor.

Daha konuşulur da hiç gerek yok :)

• Haklısın kimin alım olacağın ALLAH bilir

• Fetö'ye imam diyor asdfgh

0|1
    0|0
    • Aşağıda denizdekigitaristin yorumlarında sorduğum sorulardan fetonun ne olduğu belli. Samiyetle bakarsanız.

• Ben ne dedim siyaset yapmayın kimsenin günah girmeyin bu arada asıl kendi akıllı sananlar saftir

• Hiç biri hocaların mk

0|0
    0|0
  • Din tüccarları

0|0
    0|0
    • Niye din tüccarlar

• @Birgülll17 lafım sana değil kardeşim.

• Biliyorum kardeşim ben sana demedim

• Oooo din tüccarları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...