Translar gerçekten bu şekilde yaşamaktan memnun mudur?

Yapılan baskıları falan sormuyorum yani bu şekilde sınırsız yaşayabilseydi bunları yapmak gerçekten onu mutlu eder miydi yoksa kişiliğinde içinde bir yerde bu rahatsızlığı duyar mı?

Yargılamak ya da desteklemek için sormuyorum. gerçekten ne hissettiklerini merak ediyorum. Desteklemiyorum ama ne olursa olsun onlar da insan ve bir yerde onları anlamaya çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.
Translar gerçekten bu şekilde yaşamaktan memnun mudur?

• A) Mutludur. Herkesin hayatına kimse karışamaz
    48% (10)41% (9)44% (19)Oy Ver
  • B) Bir insan bu şekilde mutlu olamaz bunun eksikliğini hisseder
    52% (11)59% (13)56% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence mutlulukları hıkayeler gıbıdır bır varmış bır yokmuş gıbı neden cunku bır ıkılem yasıyorlar bazen depresyona gırıp ıntıhar bıle eden var bazen mutlu olmaya calışıyorlar sonucta kendı asıl bedenlerınde hapsolmuşlardır naparlarsa yapsınlar bır kadının sacının telı asla olamazlar kımse yanlış anlamasın ben onları yargılamıyorum eleştırmıyorum bu bana zaten duşmez sadece fıkırlerımı soylemek ıstedım

1|0
    0|0
    • dimi bn de öyle düşünüyorum sadece vücutları değil kişilik olarak da ikilem yaşayabilirler

• evet haklısın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne destekliyorum, topluma nüfuz edecek durumlarda bulunuyorlarsa ne de saygı duyuyorum. Resimdeki örnekler de çok uç olanlar olmuş :)

1|0
    0|0
  • @Tövbe estafirullağ sorunlu bence bu. afrikalılardan görmüş o kulak büyütmeyi de herhalde aynanın belgeselinde vardı.

1|0
    0|0
    • Sen aynanın belgeselini mi izliyordun 😱😱

• İçine ettin resmen muhabbetin iki espiri yapayım dedim pişman oldum

• Bende diyorum neden bu kadar üşüyorum :D

• Kimse bir kerimcan olamaz 😄

1|0
    0|0
  • Mutlu heralde

1|0
    0|0
  • ne kadar iğrenç

0|0
    0|0
  • Çok iğrenç

0|1
    0|0
  • Mutludur

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. s

0|0
    0|0
  • Görseldeki şahıs trans değil ☺

0|0
    0|0
    • olabilir ama böyle insanlar var ve bu şekilde güzel olduklarını düşünüyorlar

• Düşünebilirler... o zaman ya trans fotosu koy ya da gayler diye sor ☺

• @FericeyeMektup çünkü trans kelimesi seksüellikte karşı cinse geçmiş insanları tanımlar. Bu gayet erkek sakallı makallı bir konuda bilgin yoksa ya yorum yapma ya da araştırıp yap. Komik duruma düşüyorsun yoksa bye ☺

• Bu ne be kardeşim kirli sakalla ruj nasıl iğrenç durmuş.

0|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Mutludur

1|0
    0|0
  • hayır, onları mutsuz eden şey biziz. insanlar dışlayınca mutsuz oluyorlar. örneğin görüşlerdeki s@laklar

1|0
    0|0
  • Neden mutsuz olsun ki? Toplumdaki yobaz insanların lafı üzer anca

1|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • ya alınmasınlar ama istemsiz midem bulandı abi makyaj yapıyorsun feminen taraf anladık ama o sakal ne ya ne olduğun belli değil ya tam erkek ol ya da dön kız ol böyle olma ya :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...