Bu gerçekten de korkunç bir durum değil mi?

Ben İstanbul yaşıyorum fakat Akdeniz Üniversitesi'nde okuduğum için Antalya ya gidiyorum. İstanbul'da ayrıldığım da herşey normaldi fakat geçen sene oturduğum yeri Afgan mülteciler basmış. Çok korkunç gözüküyorlar. Kadın görmemiş milletler zaten. Sokaktan açık giyimli bir kadın geçse hepsi kadını taciz ediyor. Ayrıca kaçak işçi olarakta çalışıyorlar. Ayrıca bir kaç kez bana da aynı muamele yaptılar. Ben tabii tepki verdim. Neyse efendim asıl vahim durum içlerinden biri bana galiba aşık olmuş. Bilmiyorum yüzlerine bakmıyorum ama bana baktığını hissediyorum. Bir kez emin olmak için kafamı kaldırdım ve baktım. Bana göz kirpti ve gülümsedi sonra Maşallah dedi. Bildiğiniz oradan uçtum. Lanet olsun ki evimizin olduğu sokakta çalışıyorlar. Ben ne zaman dışarı çıksam adamın bana baktiğini hissediyorum. Çalıştıran her kimse bilmediğim için konuşamıyorum ve şikâyet edemiyorum. Bu mültecileri ülkeye getirdiler. Toplumdaki huzur kaçtı cidden.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• afgan değilde bakımlı bir türk erkeği baksa aynı tepkiyi verecekmiydin acep

0|0
    0|0
    • Bir Türk erkeğinin böyle şeylere gerek duymadığını biliyorum. Bizim durumumuz vahim değil. Kadın denilen varlığı gayet iyi biliyorlar. Son zamanlar da kötü tablo da yaşansa da kadın yeri geldi liderlik etti, ordularda görev aldı. Türk erkekleriyle Afgan erkeklerini bir kiyaslama

• Ya tamam dostum , yolumu ben değil de onlar değiştirsin. Zira yolcular belli :)) bu topraklar da doğup büyüyen ben mi yoksa savaştan kaçan Afganciklar mi? Bence senin de yolunu değiştirmen gerek.

En İyi Kız Görüşü

• ee napalim geri mi donsunler savasa? taciz hos degil mesela almanayada egitiyorlar multecileri, turkiye maalesef once kendi milletini egitmeli de neyse

0|0
    0|0
    • Ülkelerini korumak zorundalar , savassinlar. Biz nasıl savastiysak geçmişte ve şimdi. Onlar da savassinlar. O zaman toplum kuralına uyacaklar. Madem kaçaktin geldin, ayak uyduracaksin. Şuna bak, bir mülteci savunuyor. Çok istekliysen Afganistan 'a yollayalim seni.

• Basina tacizin gelmesinin skorunu mu tutuyorsun? Sanki ben hic multecinin tacizine maruz kalmadim, ama turk insanin daha cok tacizine kaldim ve bu olay adi ustunde multeci krizi yani maalesef.

• O zaman ben bir Norveç havası yapayim. Boku çıktı herşeyin. Malum sessiz sakin yer neresiyse oraya gitmek gerek.

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine dikkat et✋ tecavüzün tavan yaptığı tecavüzcünün haklı çıkarıldığı dönemdeyiz canım Allah korusun.

0|0
    0|0
    • Oranın kadınlarını ezmisler ya sürekli. Buranın kadınları bir şey yapmaz.

• Haberlere bakıyoruz durumları içler açısı ama acınacak halleri yok cidden

0|0
    0|0
Yükleniyor...