Sevgilisi olupta başka kıza umut verip onun duygularıyla oynamak?

Geçen sene arkadaş olarak takıldığım insan bu sene çok değişti. Benimle çok fazla takılmaya başladı. Beni sürekli bir yerlere davet etti. Sevmediğim biri karşısında beni korudu. Benimle okulda çok fazla uğraşıyor gıcık etmekten zevk alıyor resmen. Okuldaki bütün arkadaşlarım sürekli aramız bir şey var zannetti. Bana gülüm, bebeğim, aşkım demeye başladı. Bazen sınıftan arkadaşlarımla sarılsam kendisi de kollarını açar bana da sarılsana derdi. Beni sinemaya davet etti. Gittiğimiz filmde korku filmi. Film boyunca sürekli kolumu sımsıkı tuttu. bir de kız gibi çığlık attı. Bu dönem harç parasını yatırmadığından bu dönem okula sürekli gelmedi. Geldiğinde de benim için gelmiş öyle soyluyor. Bana zayıf getirmemi istiyor bu sene mezun olup gitmemi istemiyor. Okulda sürekli senden hoşlanıyorum gibilerinden hep imalarda bulunuyor. Seni istiyorum, seni seviyorum tarzlarında. Ama sorun şu ki sevgilisi var. Sevgilisi olan birini sevmek istemem. Sevgilisi beni bildiği halde benimle takılmasına nasıl izin veriyor onu da bilmiyorum. Kızın sadece ondan bir tane fotoğrafı var. Kızın ne ınstagramı, Facebook, twitterı yok. Sevgilisiyle çekilmiş olduğu hiç fotoğraf yok. Ve kız beni kıskanmıyormuş. Sevgilisi başka şehirde. Ayrı şehirlerde duruyorlar. Sevgilisi var mı yoksa yoksa yalan mı söylüyor onuda bilmiyorum. Ve onunla tanışmadan öncede beni liseliyle görmüş ve onunla aynı mahalde duruyormuşuz. Beni tanıdığını ilk tanıştığımızda söylemişti. Sonradan bana karşı farklılaşınca şüphe duymaya başladım. Tam ondan uzak duruyorum derken mezun olduktan sonra yazın bulaşalım diyor. Ne yapacağım bilmiyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar uzun yazıyı kimse okumaz. Kimsenin umrunda değilsin çünkü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ne yapacağın bayağı açık,
    Çocuk niyetlerini ortaya dolaylı da olsa koymuş...
    Nasıl bir ilişki formatı
    Ne uzunlukta ilişki
    Ve ilişkiden beklentileri ortada...

Şimdi bunların hepsini boş ver de, kıığz ayol madem zengin degil ne kadar yakışıklı , onu söyle...

0|0
    0|0
    • Yakışıklı olsa ne yazar karakter olmadıktan sonra isterse ne yaparsa yapsın gözüme giremez. Ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum arkadaşım diyordum arkadaşlıktan soğuttu

• Haysiyetsizlik

0|0
    0|0
  • doğru bir hareket değil

0|0
    0|0
  • çok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...