Karabasan dan nasıl kurtulurum?

5 sene önce bir kızla samimiydim ve onun ailesine bulasmislar küçüktüm cahildim onla çağırdık o günden beri arada karabasnla geliyorlar cidden artık bunaldim korkuyorum bir ara hoca vesilesiyle kurtuldum ama sık olmuyo artık o zaman yataktan çıkarsan ölürsün gibi vesveseler duyuyordum bir saat önce yine oldu cidden dayanamıyorum artık ne yapmalıyım dua da okuyorum..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaz gelince kurtulursun 😂😂

Ahshshdhhsbsbsbsbsnsbsbbsnsn espiriye gel. 😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kış kış de

0|0
    0|0
  • Karabasan diye birşey yoktur. Uyku felci o dediğin. Bu aşiri oluyorsa psikolojiktir git doktora muayne ol. Hoca m0ca çözemez bu işi artık bilim, ilim, tip var 0nlar çözer. Gideceğin poliklinik psikiyatri.

0|1
    0|0
    • @zamaneboys abi vallaha artik bunlar da iyice tırlatmış. Hoca diyorlar hala. Analiz yapalim bari yoksa laftan anlamıyorlar. Yine gitmez psikayitriye hocaya gider bu. Genede, ben yönlendiriyim de.

• Karabasan diye birşey yok. Ona uyku felci diyoruz; uyku esnasında görülen bir halüsinasyondur. Kimsenin sana bastığı felan yok.

0|1
    0|0
  • Psikiyatriye git. Karabasanla alakası yok bunun. Sorunların var.

0|0
    0|0
  • 1-sırt üstü yatma
    2-yatakta yemek yeme
    3-vesvese ne diyorsa dinleme şeytanın boş vaatlerini
    4-yatağa girince ayetel kürsi oku

0|0
    0|0
  • yatağında kırıntı var mı

0|0
    0|0
  • karabasan yeter artık kuma bas

0|0
    0|0
  • Kar yağmayan memlekete giderek

0|1
    0|0
  • Psikolojik sorun bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi bir hoca ayet el kürsi okuyormusun?

0|0
    0|0
  • Abdestsiz gezme. Duani eksik etme. Dikkate alma.

0|0
    0|0
  • Zambak çiçeği yaprağını yastığının altına koy. Soğana iğne batır başucuna koy. Ve abinin ya da babanın ya da erkek arkadaşınn giyilmiş ve yıkanmamış kıyafetini başucuna koy. Yne geliosa aynı hocaya tekrar git

0|0
    0|0
Yükleniyor...