Arkadaslar kardesimin 10 tane zayifi var kurtarmayla kurtarilirmi?

10 tane zayifi var ve kurtarmak icin sinavlardan en az 80 almasi lazim ve haftaya bu pazartesiden itibaren başliyor kurtarma her sinav icin 1 gun suresi var yani
Sizce 1 gun calisip 80 almak mumkunmu?
Hocalar 80 i ruyanda gorursun diyip adi ustunde kurtarma sinavi kurtaramazsin diyip guluyolarmis

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben lise 1 de ilk dönem 10 tane zayıf almıştım tembellikten değil okuldan kaçmaktan hep.
    2. Dönem bir çalıştım bütün açıkları kapattım.

0|0
    0|0
    • Benimde kardesim tam tersi 1. Donem tesekkur aldi yuksekti ikinci donem dustu

• Sinifta kalmamak icin birinci donem ortla ikinci donem ort toplami 100 olmasi lazim degilmi

• İkiye bölünce 50 yi geçmesi lazım işte senindr dediğin gibi.

En İyi Kız Görüşü

• Kurtaramaz kurtarma sınavlarında en fazla 4 derse girebilir ve çok kazık soruyolar bende lise1de kaldım 6 dersten geçemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi yapıyorlarmış hocalar.. 10 zayıf ne.. kalsın sınıfta bence adam olsun akıllansın..

0|0
    0|0
    • 1. Donem tesekkur almisti hic zayifi yoktu bu donem ne olduysa

• Yav annemle babam hergun evde kavga ediyodu calismadi cocuk bence ben bile vizelere sinirden calismadiysam clcuk napsin

• bizimkiler 20 sene etti kavga.. sonra boşandılar iyi bilirim.. neyse onlar ilgilenmiyor ise sen ilgilenebiliyor isen ilgilen kardeşinle..

• Oyle zaten

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• 38+70 gecer

• Herkes kalir diyo 1. Donem 70 olsada 2. Donem 50 nin altinda oldugi icin kalir diyolar 10 tame zayifla kim gecmis diyolar

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise bitene kadar 1 tane bile 1 rim yoktu

Sınav saati geldiğinde de tekrar yapsın. Ben hep öyle yapıordum ingilizce sınavında 100 alıodum

0|0
    0|0
    • Artik tum sinavlar bitti 10 tane zayifi var bunlari kurtarmak icin kurtarma sinavina girmesi gerek 80 alabilinirmi 1 gund eoni soruyorum

• Tabikide alınır

• Kardesim bellki her dersin kurtsrma sinavindan 80 alirim diyo ama hocalar guluyomus adi ustunde kurtarma diyo kurtaramazsin diye

Yükleniyor...