Türkiyede yurtdışına göre daha çok ateist olma sebebi ne?

Türkiyede yurtdışına göre daha çok ateist var, bunun sebebi ne olabilir? Şaşırdım doğrusu

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yurt dışı derken hangi ülkeleri kastediyorsun

1|0
    0|0
    • Hollanda, almanya, avusturya vs vs.. Burdaki yaşayan türklern hepsi müslüman. Ateist olanlar 6% falan

• ha sen türk nüfusu olarak söylüyorsun. oraya gidenler genelde türkiyenin alt kesimi dindar insanlar olarak gidiyorlar bir de kültürünü kaybetmek korktukları için güçleri yettiğince sarılıyorlar dinlerine.

En İyi Kız Görüşü

• baskı nedeni ile olabilir. farklı bir şey arıordur o tür insanalr bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yurt disinda alkol serbest papaza git gunah anlat afolsun 😂 Musluman ulkelerde daha baskin din o yuzden

1|0
    0|0
  • bizde gereksiz bir baskı var birde adamlar zaten dinin yaşamıyorki ateist olsa ne olur olmasa ne olur

1|1
    0|0
  • Rahatım düşkünler burdakiker kıçını kaldırıp ibadet edemiyor tarz olayım diye başını örtemiyor sonra geliyor ben ateistim din ile bir alakası yok ki sorsan ateist nedir bilmez

1|0
    0|0
    • Tam tersi olması gerekmiyor mu? Sonuçta türkiye yine müslüman bir ülke.. Avrupadakilerde başka kültürlere alışa alışa ateisit olmuyorşarmı?

• Enazından adamlar bir dini benimsiyor iyi kötü bizimkiler din yok deyip hayvn gibi yaşıyorlar

• Sebebi çok açık aslında iktidar;)

1|0
    0|0
  • Oradakiler buraya gelmiş...

1|0
    0|0
  • Yurt disi derken? Neresi...120 milyinluk japonya komple mesela...;)

1|0
    0|0
    • Almanya, belçika hollanda avusturya falan

• İyide benimle ne alakası var , toplumu soruyorum ben

• Toplumu nereden bilecez... sen haberleri dinlemiyosun galiba %99 musliman bir devletiz biz

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok be turkiyede az vardir

1|0
    0|0
Yükleniyor...