Kızlar, bakar mısınız? Dert ettiğimden değil sadece merakımdan soruyorum cevap yazın?

Arkadaşlar benim bir arkadaş gurubum var ve içlerinden birisi kankam kardeşimsayılır ama bazen sıcak bazen soguk davranıyo bazen mesajalra cevap vermiyo ama bazen böyle yapmıyo arada sırada böyleyapıyo aslında ben bunu fazla takmıyorum sadece sizden fikiralmak istedim

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• aynısı çoğu kişide vardır emin ol. seni kıskanıyodur kendisiyle barısık değildir vs karakteri oturmayan insan davranışları

0|0
    0|0
    • öyle kıskanacak bir arkadaş değilama sorunları varsa şu an fazla sıkmamak istiyorum
      birde şey dicembu soruyu nasıl silebilirim

• 24 saat sonra siliniyordu galiba ayarlardan

• tamam teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• O cevap vermiyosa sende verme görüldü yap soğuk davran bir sureden sonra alinicak niye boyle yapiyosun diyicek sende onun yaptiklarini soyle bir daha dikkat eder o zaman

0|0
    0|0
    • yok öyle yaparsam tartışma çıkar huzursuz oluyorum

• O zaman konus onunla niye boyle yapiyosun biseymi oldu falan de konusmak istemiyosan soyle yani de cevap vermemek ne falan de benim arkadasimda yapiyodu bir arawp ye giriyodu cimiyodu cevap vermiyodu bende ona neyse sen istediğinle konus gorusuruz yazdim bir daha oyle bisey yapmadi mesela hatasini anlamasini sağla

• arkadaşlar bu benim yan hesabım bir tanıdığım nedense öteki hesabımı kapatıp buraya da arkadaşlığımlailgili şeyleryazmış burdayazılanların hiçbirisi doğru değildir biz 12 yıllık arkadaşlığımızdan mutluyuz ve öyle kalıcaz. burdaki hiçbirşey doğru değildr! >:(

0|0
    0|0
  • mesgul oluyordur gayette kafaya takmissin. bir tek sana mi boyle yapiyor?

0|0
    0|0
    • ya derstede bazen suratıasık oluyorama banada birgün öyle değil günün çoğunda iyi vakitgeçiriyoruz ama bir tek bana yapıp yapmadığı konuda emindeğilim

• @sjsjsjs022454 bir sıkıntısı vardir canim sor ogren.

• bilmem ben hiç bu şekilde sorgulamadım cunku çokuzun sure oldu çocukluktan beri arkadaşız 12 yıllık ama neyse takmıyorum zaten bekliyorum :) cvplar için tsk ederim:)

Yükleniyor...