Ufak çaplı rezil olduğunuz olaylar var mı hayatınızda?

iş yerinde muhabbet ediyorduk kızlı erkekli metroseksüel erkek demek isterken homoseksüel demiştim çok gülmüşlerdi bana hiç unutmuyorum

Güncellemeler:
:) :) :)

1|1
13|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Meydana gidebiliyor musun demek yerine daha derinlere gidemiyor musun demiştim bunu 4 kere üst üste söyleyince farklı algılandı tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Daha dün oldu. Atandığı günden beri hiç çalışmayan, hep masa başında oturan bir abimiz var. Dün bir arkadaşımız iş yerine tatlı getirdi. Herkesi de çağırdı. Çalışmayan arkadaş; size afiyet olsun benim işim var dedi. Bende; "Şaka yapıyorsun? Ciddi misin abi" dedim. Millet kahkahaya boğuldu Sonrasında toparlamaya da çalışmadım.

1|1
    0|0
    • Haybeye yatıp da
      Para alanlari sevmiyorum ağzına saglik

• Öğretmen evinde düğün vardı yanlışlıkla kızlar tuvaletişne girmişim çıkarken farkettim bir akraba kız denk geldi.

1|0
    0|0
  • anfideyken yanımdaki kızdan kalem istedim bişeyle uğraşıyodu çantamda al dedi çantyı bir açtım unutmuştu heralde ped vardı tam gördüm aklına geldi çantayı elimden aldı çok utanmıştı lan kıymamam ders çıkışı tatlı yemeye götürmüştüm bunda ben rezil olmadım ama neyse :D hem cinslerinizden birine tripli gününde mutlu hissettirdim

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın Telefonuna Ajdardan Şah damar parçasını telefon müziği yapmıştım ona verip geri arıcaktım otobüsün içinde. Ne Olduysa Telefon Müziğini Seçip kayıt etmiştim sesini açıp cebime koymuştum :D aradan 2 dakika geçip telefon çalmaya başladıgında otobüste herkez bana bakmıştı rezil olmuştum :/

1|0
    0|0
  • Tahmin bile edemiyorum rezilliği :D

1|0
    0|0
  • Beyoglu taksim meydaninda hani o kucuk sus kopekleri varya, o iste beni kovalamisti, ve yanimda o zaman hoslandigim kiz vardi :S

1|0
    0|0
  • gotik diyeceğime göt diyip kalmışlığım var benim

2|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • çok varda boşver

1|0
    0|0
  • oluyo arada da takmıyorum

1|0
    0|0
  • iş yerinde çalışın bence muhabbet etmeyin

1|0
    0|0
  • Afferin

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • İş yerinde cukumn kalkması pantolandan belli olması yerimden kalkamam ve yandakı kız arkn bugu gorup beni azdırmaya çalısması ayaga kaldırması

1|0
    0|0
  • Müdürümün yanında sesli osurmuştum 😂😋

1|0
    0|0
  • sanal yapıyorduk sevgilimle. nasıl olduysa teyzeme geçmişim bir müddet sonra. farkında değilim tabi. mesajlar ona gitmiş.

1|0
    0|0
    • teyzen umarım anlayışlı kadındır

• haha :) :)

• hatta teyzeme tekrar yazmayı bile düşündüm ama doğru değil o da bence. midem kaldırmaz yani...

• Olur arada ole

1|0
    0|0
  • Muhahahahaha alemsin ya

1|0
    0|0
  • Var :'(

1|0
    0|0
  • Olmadi

1|0
    0|0
  • Hayırlısı..

1|0
    0|0
  • Ickiliyken atese isemistim
    Sorun grupta kizlarinda olmasi

1|0
    0|0
  • Az önce ben sivilce yerine sivirçe dedim 😅😅😅

1|0
    0|0
  • ufak çaplı olması mümkün değil

1|0
    0|0
  • içe açılan kapıyı dışa, dışa açılan kapıyı içe zorlamak :)

1|0
    0|0
  • Sence

0|0
    0|0
  • Evet osurmuştjm bir ara hedefler sasirdi

0|0
    0|0
  • spor ya bol bol kitap oku :)

0|0
    0|0
  • Takip etsene beni bir.

0|0
    0|0
  • kuş kalkmamıştı bir keresinde. Hemde sahilde. tam bir rezillikti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Nasil komikmis ahahahahahahahahxhshshhshzhs

2|0
    0|0
  • gaflarımla ünlü oldugumdan artık rezillik yerine tatlılık olarak algılıyorum :D

1|0
    0|0
  • Ufak çaplı olmaz bizde :(

1|0
    0|0
  • olmazz mıı bee

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • Evde cok misafir vardi iste annem demistiki git 7 tane ciftli ekmek al eger ciftli ekmek yoksa 10 tane tekli ekmek al ama ben yanlis anlayip 17 tane ekmek alip herkese rezil olmustum😝 bide sevdigim cocugun yaninda yanlislikla asagi inen merdivene binmis ve de onun yanlis yere gidiyosun demesiyle asagi inen yuruyen merdivende yukari cikmaya calismistim😭😂😂

1|0
    0|0
  • Fazla konusmadigim bir arkadaşla konuştuk falan neyse sonra bisey dedi bana dedi zannettim meğerse bana dememiş çok kötü oldum yaaa

1|0
    0|0
  • Çook sayısını hatırlamam 😂 Bute kalmamak için elimde kahveyle hocanın peşinden koşarken kahveyi hocanın üstüne döktüm puanlar yalan oldu tabi 😂😂

1|0
    0|0
  • Düz yolda düşen bir salak olduğumdan benim için çoğu zaman utanç verici oluyor.

1|0
    0|0
  • Rezil olduğum durumlar kabus gibi unutmuyorum bende hiç

2|0
    0|0
  • Evet bazen çok da önemsemiyorum

1|0
    0|0
  • Cok nadir

1|0
    0|0
Yükleniyor...