Bu Dünya'ya Neden Geldik?

• Yaşamak için..
    39% (7)50% (5)43% (12)Oy Ver
  • Dert çekmek için..
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
  • Acı çekmek için..
    11% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
  • Hırpalanmak, parçalanmak için..
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Hepsiii
    44% (8)40% (4)42% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• İnan bende bunu gün boyu sorguluyorum belki boşluktan ama nasıl olsa ölcez diyip herseyı kaldırıp koyasım gelıyor çıldırma noktasına geldğimde ise kendımı dısarı atıyorum :D Bazen duruyorum bu ınsanlar ne ıcın cabalıyo ne ıcın uzuluyo bır hıc ugruna ama insan olarak geldıysek elbet bır amacımız vardır :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı boyutlarda ele alınabilir. Dini açıdan Melek'lerden daha üst bir mertebeye erişmek için bu sınavı kabul ettik.
    Sosyoloji ve insan psikolojisi açısından kendini gerçekleştirme olarak adlandırılan bölümü gerçekleştirmek için ( maslow üçkeninde son nokta)
    Değişik heyecanlar tatmak içinde olabilir kuşların kanat Çırpışı gibi en dip noktayıda göreceksin en yüksek noktayıda birisinden birisi olmazsa zaten yaşayamazsın bla bla😎

0|1
    0|0
    • Aynen öyle dostum.. İnsanları anlayamıyorum, hemen saniyeler içerisinde bir başka insanı topa tutup, onu acımasızca eleştiriyorlar.

• Bu çağımızın sorunu ne yazık ki 😁 Bazende eleştirdiklerine hayran olmuyorlar mı tam fesatlık ve kıskançlık😂

• Ahahaha aynen çoğunluk öyle :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Annemiz ve babamız o gece televizyon izleyip çekirdek çitlemedigi için :-)

0|1
    0|0
  • Ye...
    Ic..
    Siс.

0|1
    0|0
  • Hepsi bizim bir sınavımız, sınav için geldik

0|1
    0|0
  • Allah a kulluk yapmaya geldin ama sen bunu inkar ediyosan cehennem seni çağırıyor kardess

0|0
    0|0
    • Sen kimsin ki benim inancımı sorguluyorsun? Ben soruyu dini yönden sormadım.. Senin algılaman o yöndeyse problem yok. Kitabımızda "insanları davranışlarına göre cennete gideceksin veya sen cehenneme gideceksin." diye ayırın, onların nereye gidecekleri hakkında siz karar verin diye bir şey okudun mu? Gördün mü?

• Yazdığı gözünle oku götünle değil

• İşine bak hadi hocalık taslama bana. Beni bir lafımla cehenneme gönderdin (sana göre) aklın sıra benden daha çok inançlısın (!) Ama bunu Allah'ın bileceğini umursamadın bile. Bu yüzden polemik çıkartmaya gerek yok, yoluna bak.

Yükleniyor...