Islam hoşgörü dini midir?

Ben konyada Ateistim desem sizce nasıl karşılarlar. ya da afyon, çorum da sizce hoşgörü gösterirler mi

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• hoşgörü olsun diye kafanı koparırlar

0|0
    0|0
    • Hoşgörü kime göre neye göre :)

• aynen bence bu sevgi gösterisidir seni direkt cennete yollamak için öldürürler belki dimi ama :)

• Belki de yanacagimi düşündükleri icin erken gonderirsek az yanar diye düşünüyor olabilirler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• İslam'ı yanlış anlattiklari için hoşgörülü davranmazlar. Normalde başka dinden arkadaşın olabilir, onu sevebilirsin ama onun dinine sıcak yaklaşmamak icap eder. Yani kalben onun dinini sevmemen gerekir ki dinden çıkma durumu olur zaten severse. Ama bizim toplumumuzda başka bir dinden arkadaşı kabul görmez. Çok büyük günah aaaa!

0|0
    0|0
  • sana dinimizi anlatır , dogru yola sevketmeye çalışırlar.

0|0
    0|0
  • seni parçalarlar..

0|0
    0|0
  • İslam hoşgörü dinidir ama müslümanım diyenler asla hoşgörülü değildir 😊

0|0
    0|0
    • Japonlar hoşgörülü toplumdur çünkü kaynak sağlam

• Oranın yerlisine bağlı: )

0|0
    0|0
  • hosgoru dinidir ama bu senin goz gore gore atese atlamana izin verrcekleri anlamina gelmez

0|0
    0|0
    • Onlar mı atar :)

• Ama nedense sorunda bana hoşgörü gosterirlermi demissin? 😁

• @Sedaxcanqwe Bu bekletinin kanıtı mıdır? soruda merak var nasıl toplum görüyor bu illeri, işim olmaz konya çorum afyonda... Senin anladığın kadar varım neysee

• İslam dini hoşgörülüdür ama mensupları için aynı şeyi söyleyemem

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Elhamdüllilah müslümanım ve islamın hoşgörü dini olduğunu düşünüyorum çünkü bir sürü atesit kankim var.

0|0
    0|0
  • Islam hosgoru dini de insanlar degil. Herkrsin dusuncesinde Mevlana gibi anlayis yok.

0|1
    0|0
  • Gerçek şu ki kimse ateist değildir. Öyle olduklarını sanırlar. Hayat bunu öğretecek, yürekte ince bir sızı ile..

0|0
    0|0
    • Bize gorede kimse müslüman degildir. Kendi uydurdukları soyut hayat

• Hakkında hayırlısı kardeş.. dilediğine inanmakta özgürsün.

• Sende inanmakta özgürsün...

• Daha çok hoşgörüsüzlük görüyorum. Senin ona duyduğun saygıyı sana duymayanlar çok.

0|0
    0|0
  • Ben konyada yasiyorum alkol seviyesi ust duzeyde bir yer hosgoru dini ama adamina gore cok arizalarda var ama her cesit insan var burda kimseyi ilgilendirmez gorusun saygi duydugun surece saygi duyarlar

0|0
    0|0
  • islam hoşgörü dinidir uygulayan beceremiyorsa islam kötü olmaz uygulayan kötü olur bu kadar basit düşünme yahu

0|0
    0|0
    • Hepsi beceremiyorsa öğreti de sorun var. Mesala japon halkı çoğu milleten daha hoşgörülü çünkü ogretileri sağlam. Daha geniş düşünmelisin dar bakma

• öğretemeyen bozuksa biz napak :D

• Sanki pakistanda yasiyoruz mk sokaklarda escinsellerin eylem yapabildigi ülkede yasiyoruz kim kimon kafasini koparmis

0|0
    0|0
    • Konyada mi eylem yapislar :D

• Konya...
      Konyaa...

• @Ascidea istanbulu (bazı yerleri konya oraları saymıyrum) konyayala kıyaslama bile

• onlar örümcek kafalılardır. müslüman olmayanı ellerinde olsalar öldürürler. Allah ve Allahçılardan bıktım artık...

0|0
    0|0
  • İslam dini hoş görü dinidir evet ancak Konya Afyon ya da herhangi bir ilde sert bir tepki alman islam dini ile değil inananıyla ilgilidir bu cehalet ile orantılı birseydir.

0|0
    0|0
  • Değildir değilse neden değildir diye soru yöneltmediğin için açıklamıyıcam

0|0
    0|0
  • ben bir çorumlu olarak hoşgörü ile karşılarım herkes özgür iradeye sahip sonuçta ama islamı anlatmayada çalışırım

0|0
    0|0
  • Tabiiki...

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Gosterirlerr gistermesineede sizler rahat durmuyorsunuz

0|0
    0|0
    • Ne yapıyoruz mesela rahat durmayinca kafa mi koparirsiniz

• bana cinayet yok demiceksin. önce ne konuştuğunu bileceksin, amalarla lakinlerle cümle kurma

• Ben cinayet yok demedim iyi okumani tavsiye ederim ama lakinlerle cumle kurmadim kimse 4 dortluk degil ilk basta kendinde kusuru ara baskalarinda ariyacagina

• Hoşgörü dinidir evet ama insanlar öyle değiller 😃

0|0
    0|0
  • islam öyle de müslümanlar öyle değil maalesef bence deneme.

0|0
    0|0
  • gazalinin kitaplarını oku kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...