Söylediğiniz en yaratıcı yalan neydi?

Söylediğiniz en yaratıcı yalan neydi ?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalan sevmem, küçükken söylediğim çok olmuştur ama özellikle ergenlik döneminde..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilimle buluşmaya giderken hep geç kalırdım. Bir seferinde bayağı geç kalmıştım ve trafik kazası oldu yolda gelirken yaralılara yardım ettim filan dedim neyse ki tesadüfen yoldan geçen ambulansta yalanımın destekcisi oldu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• ben öyle yaratıcı bulamam hep klasik olmuştur Hocam müdürün yanındaydım gibi djkfg

0|1
    0|0
  • Ben yalan söylemeyi beceremem çünkü dalgınım unutkanım, yalan söyledigimde bir zaman sonra kendi azımla yalanımı çürütüyorum🙊🙈😂ama en iyi kurtulma yöntemim ( bilmiyorum görmedim duymadım)

0|0
    0|0
  • Sürekli kullandığım ve istisnasız herkesin inandığı en büyük yalanım; iyiyim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle ayrilmak icin aslinda kiz degilim demistim ve ardindan ayrilmistik bende muradima ermistim :)

0|0
    0|0
  • Teyzee yolda fenalastım hasteneye kaldırdılar serum taktılar cok kötüyüm üstüme gelmee
    (Yarım saate evdeyim diye cıkıp aksam dönünde mecbur kaldım )

0|0
    0|0
  • Ben değil ama kardesimin bir yalanina cok gulmustum şöyle ki; bizim bu sevgilisini ekran resmi yapms amcamlarin yaninda saate bakarken amcam kizi görmüş demis oglum kim o kardesimde demis ki amca o arkadasimin kuzeni olmuste yas tutmak icin koyduydm demis 😂 amcamdan genelde cekinir buyuk amcam ve herseye karisir 😐

0|0
    0|0
  • baba o yapmadı ben yaptım :D

0|0
    0|0
  • Yalan tercihim degil. Genelde nereye sorusuna uydururum mecburiyetten 😁

0|0
    0|0
  • Uzun hikaye

0|0
    0|0
  • Teyzem sünnet olcak gelemiyorum

0|0
    0|0
  • Ayaküstü söylüyorum isteyen yer istemeyen yemez ama genelde inanırlar

0|0
    0|0
    • uzman olmussun :D

• Ahaaha sağol 💁🏻
      Aslında varya sadece zor durumda kalınca yalan söylemek zorunda kalıyorum kişilikle ilgili bir bakıma da

• Hiç söylemedim

0|0
    0|0
  • Mutluyum, hiç bişey beni üzemez artık dediğim de yalan söylemiştim

0|0
    0|0
  • Onu sevdiğim

0|0
    0|0
  • Facemi çalmak isteyen bir çocuk var di bende korkutmak için babam polis demiştim 😁 korktu

0|0
    0|0
  • yalan söylemem

0|0
    0|0
  • "Abi kızın kafası koptu saçmalama nasıl geleyim" dedim sadece tamam demişti. HAHAHA

0|0
    0|0
  • Ya gerçekten babam eskici değil adam antika seviyor ne yapalım yani

0|0
    0|0
  • anne lütfenn merve de gidiyor sdkd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalan soylersem siradandir (yaparim tamam) 😅

0|1
    0|0