Ramazan'da bir gün alkol alırsak kazasını yapmamız gerekir mi? Pek bilmiyorum o konuyu yardımcı olur musunuz?

Ramazan'da orucumuzu tutuyoruz ama bir doğum günü organizasyonu Ramazan içine denk geldi istemsiz. Sınavlarımız bitince kutlarız diye planladık ama Ramazan olduğunu unutmuşuz. Gün içinde orucumuzu tutup akşam biraz alkol almış olsak kazasını tutmamız gerekir mi oruç bozulması gibi bir durum olmasa bile? Veya bir sonraki gün oruç tutmamıza engel olur mu alkol almamız?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Alkol vücuttan çıkana kadar ibadet edemezsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alkol içmeden kutlayın. İllaki kutlamalar alkolle mi oluyor!

0|0
    0|0
    • Seçtiğimiz mekan alkollü ama. Gece kulübüne meyve suyu içmeye gitsek gülerler

• Ya böyle yorum yapıyosunuz iyi hoş ama senede bir kere olan bir şey ve o öyle istemişti önceden. Sürpriz hazırlayacağız zaten. Gönlüne göre olsun istiyorum bende

• Canım senede bir kere olan bir sey diyerek ebedi cehennemi unutmamak lazim, der susarim. Karar yine senin. Ben uyarmakla mesulum.

Erkekler Ne Diyor 10

• zıçarken gıçını yıkamaya çalışmak gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • içme güzel kardeşim ne kaybedersin

0|0
    0|0
    • Mekan alkollü. Buraya meyve suyu içmeye mi geldiniz demezler mi? :/

• insanlar her şeyi söyler.
      demek istediğim kazası belası bu kadar kafana takılıyorsa içme.
      yok kafama takmıyorum diyorsan beni ilgilendiren bişey yok zaten

• Ben Orucumu tutan birisiyim ama bu sene sınav dönemi, Ramazan'a denk gelince doğum günü de karıştı hep araya. Şimdi arkadaşımın beğeneceği bir şey hazırlamak gerek Mutlu olsun diye. Bilemiyorum düşünmek lazım sanırım biraz daha

• Hıc tutma sen bu ramazan kanks ramazanda alkol ne l4n bunu bılmıcek kadar olgun deılsen bosa tutma

0|0
    0|0
    • Bunu bilecek kadar aklım var. Sen bana verdiğinde sana zerre kalmayacak aklını boşuna yorma sadece. Teşekkürler

• zıeeeee go kanks

• Ramazan oruç ibadet ve alkol birbirinden uzak şeyler sakin deneme bile

0|0
    0|0
  • Ne diyim sana yani yaptığın sorduğun terbiyesizlik aslında. kusura bakma amaaa şimdi zıkkımlanacaksan ramazan mamazana bakmicak zıkkımlanıcan. yok ben gece içip yarın kaza ederim sonra tutarım dersen.
    bende sana lanet ederim.

0|0
    0|0
  • Kazasını 61 gün yaparsınız 😘 Ramazandan önce veya sonra kutlayın ya da içmek zorunda değilsiniz o meleti

0|0
    0|0
    • Ramazan'dan önce kutlayamayız sınavlarımız var :(

• Haklısınız teşekkür ederim

• Rica ederim inş. Beni dinlersiniz

• ben benim beni mekan değiştirmez
    ya oruç tutma ya da içme

0|0
    0|0
  • Orucunu alkolle ac oldu olucak

0|0
    0|0
  • Gerek yok kardeşim ya alma alkol falan ramazan bitsin yapıştır gitsin

0|0
    0|0
  • Hem Alkol hem oruç bu ne ya , İçmeseniz şunu çok mu zor yani

0|0
    0|0
    • Kutlayacağımız yer alkollü zaten. Buraya meyve suyu içmeye mi geldiniz derler

• Ya orası öyle tabiki

• Arkadaşlarına vereceğin cevaptan çok, ona vereceğin cevabı düşün bence dostum ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ramazanda içmemek çok daha faydalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...