Düğün pistinde koşan çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Düğün pistinde koşan çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tamam çocuktur ama aileleri tutup oturtmayı bilmeli diye düşünüyorum. Sırf orda ayağıma çocuk dolanmasın diye çocuksuz düğün isteyebilirim. Peki sizler?

1|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda benim gibi düşünen bit hemcinsimi buldum. Kimse bundan bahsetsem ya çocuktur ne vicdansızsın gibi tepkilerle karşılaşıyorum. Çocuk sevmediğimden değil ama bu durumdan nefret ediyorum arkadaş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Düğün pistinde koşan çocukların koştuğunu düşünüyorum?

1|0
    0|0
  • Ah ah!.. bu çocukla camide koşmasın, düyünde koşmasın, sokakta zaten koşmasın, koşacak kaear park alınıda bırakmadık. Çocuğun en büyük görevi mutlu olup, mutluluk üretmek, bunun içinde çabalayıp hareket eder, biz büyüklerde bu konuda onlar kadar becerikli olmadığımız için onları kıskanır,
    kısıtlamak için elimizden gelen herşeyi yaparız. Acaba ufak tefek şeyleri dert etmeden sadece mutlu olmayamı odaklansak!!!

0|0
    0|0
  • Ben klişe dedikoducu teyzeli çocuklu saçma geleneksel turk düğünlerni sevmiyorum

Düğün bile yapmicam sırf bu yüzden

1|0
    0|0
  • takilma bunlara bunların hayatın neşesi bir de meseleye şuradan bak düğününde hiç çocuk yok çocuk sesi de yok sence böyle bir düğün güxel olurmuydu ayrıca ilk dansta aileleler çocukları tutuyor yani bunlar düğünün tadı tuzu olcak o kadar

1|1
    0|0
  • Düğünleri gereksiz buluyorum.
    #Çocuklarıpisttenalalım
    #Dedeyesahipçıkalım
    😁

1|0
    0|0
  • Onlar o düğünün ve hayatın olmazsa olmazı.. Bana göre :)

2|1
    0|0
  • bir kere düğüne çocuk getirlmesi fikri tamamen saçmalık benim kuzen evlendi çocuk getirilmemesi rica edildi düğünde bir tane çocuk yoktu muhteşem geçti gece

1|0
    0|0
  • Bende para kapmaya çalışıyodm sonra dolapları babama veriyordm o tekrar atıyordu tabi verdiigm kadar para alıyorum ahahah

1|0
    0|0
  • Dugune gitmiyom ama o manzarayi hatirliyorum cok nalet o cocuklar 😄

1|0
    0|0
  • düğünlerden nefret ederim :l

1|0
    0|0
  • O zaman ben gelmim düğüne :)

1|0
    0|0
  • e çocuk hani adı üstünde hakları bizde geçtik o zamanlardan :D

1|0
    0|0
  • "Çocuklu ailelerin dikkatine. Lütfen çocuklarınızı getirmeyin." :D

1|0
    0|0
  • E nabacann düğünü seven cocuga katlanır ;)

1|0
    0|0
  • Genelde halay başı oluyom şu ana kadar 50 ye yakınını ezmişimdir.

1|0
    0|0
  • hele bir evlenecek biri bulda

0|0
    0|0
  • niye kötü olsunkii.. bence çok güzel bişey :D

0|0
    0|0
  • Yok mantıksız cocuk sevgisi olmayan bir insanda merhamet duygusuda yokturrrrrrr...

0|0
    0|0
  • daha düğünümüze var aşkım sonra konuşuruz bunları

0|0
    0|0
  • Cocuklar dugunun nese kaynagi ya onlar olmazsa dugun olmuyor😂 sen kosmuyor musun peki?

0|0
    0|0
  • nötr

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ama bizde çocuk olduk. Sen hiç Halayın ortasında halay kurmadin mi 😂 ben çocuklara özel pist yaptircam. Ceyhun a selam 😁

2|0
    0|0
  • Asdfs ćocukları dügünde mantıklı bulmuyorum o saatte uyku saatleri onların yatıp uyusunlar.😁

1|0
    0|0
  • Çocuklar haklaridir belki kosmak genis bulunca ama ciddem bende sevmiyorum oyle olunca 😊

1|0
    0|0
  • Zaten o çocukların düğünde ne işi var. düğün yaparsam özellikle belirticem çocukların gelmesi yasaktır diye. düğün salonumu çocuk parkımı belli değil

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum ben çocuk gelmesin diye yazıcam davetiyeme

1|0
    0|0
  • Ben çocuklu aileleri içeri aldirmamayi düşünüyorum. 😝

1|0
    0|0
  • ben rahatsız olmam

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum düşünde çocuğun ne işi var ya! 😩

1|0
    0|0
  • aynen ya. Zaten çocukları oldum olası sevmem, bir de düğünümün içine etmelerine izin veremem valla

1|0
    0|0
  • Evlenecek olan kişilere spoiler niteliğinde.

0|0
    0|0
  • Ben severim sirin seyler 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...