Almanya ile gerilen ilişkilerimiz turizme balta vuru mu?

Almanya 6 milyona yakın turist ile ülkemize en fazla turist gönderen ülke, gerilen ilişkiler sonucu Almanya da Rusya gibi turist göndermeyebilir mi?
Merak edenler için Almanyadan sonra turist sıralamasında Rusya var, daha sonra İngiltere.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya nın vatandaslarını kısıtlayacak kadar geri bir ülke oldugunu sanmıyorum sadece Alman vatandasları böyle bir durum var diye gelmek istemeyebilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnis bilgi. Tr ye en cok gelen aze

0|0
    0|0
    • Boş konuşmaya gerek yok ben Bakanlık verilerine göre yazdım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sıkıntı olacağını sanmam. Bomba patladı hemde Alman kafileye yönelik bir saldırıydı. Türkiyeye gitmeyin dendi SUltan Ahmette çalışıyorum turizm sektöründe en çok Alman geliyor hala. Almanlar aaa ermenileri öldürmüş bunlar gitmem ben de demez. Merkel i de dinlemez, orada ki hiçte azınlık sayılmayacak Türk vatandaşlarımızla arkadaşlık kurdukça onları tanıdıkça buraya gelmek isteyecekleri ve geleceklerini biliyoruz zaten. Orada ki vatandaşlarımız cidden bizi temsil ediyor turizm olarak katkıları büyük bize.

0|1
    0|0
  • Öyle birşey olacağını zannetmiyorum ama turizmin iyi bir tokat yiyip kendine gelmesi lazım. Sokakta giden bayan turiste yatma teklif eden sarkıntılık eden denk getirdiğinde 10 € luk malzemeyi100€ ya satan çomarların olduğu yerde turizm zaten geriliyordu batsın kendilerine gelsin 😁😁

0|1
    0|0
Yükleniyor...