Göz tacizine ugradiginizda ne yaparsınız?

Gün içerisinde sık sık karşılaştığım bu durum gerçekten canımı öyle sıkıyor ki hepsini 1 çukura atıp canlı canlı gomesim geliyor.7 den 70 şe herkes mi yapar yahu. Bugun 40 yaşlarında 1 adam önünden geçen kadınin kalcasina bakmak için yolun ortasında arabayı durdurdu bu kadar olmaz mk. Onceden direk atlar tartisirdim ama hangi biriyle kavga edeceksin herkes böyle.'Ay ne kadar guzelim' diye içinden geçiren, hoslanan kadınları da unutmamak lazım tabi. Adamin akşam hayallerini suslediginin farkında değil beyinsiz. Siz ne yapıyorsunuz böyle 1 durumda?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce bana taciz yapmalarını sağlayacak şekilde kıyafetler giymiyorum olurda birisinin bana öyle baktığını görürsem ortalığı ayaga kaldırırım

0|1
    0|0
    • Kapalı açık fark etmiyorki insanlar ahlaksızlığa o kadar alışmış artık kimse ne rahatsız oluyor ne de umursuyor

• Haklısın mesela böyle bişey olsa bağırsak falan kimse gelip yardım etmez

• Evet büyük şehirler tamda söylediğin gibi

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın kesinlikle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana bakan olursa direkt" polisi arayacağım sen bana nasıl taciz de bulunursun diye bağırırım. Sonra g**t korkusundan ne yapacağını bilemez

0|1
    0|0
  • İstedikleri yere bakabilirler bence. bir sorun görmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ''1 adam önünden geçen kadınin kalcasina bakmak için yolun ortasında arabayı durdurdu '' buna acayip guldum ne insanlar var lan turkiyede :)

0|1
    0|0
  • Ben göz tacizine uğrasam daha ne isterim hacı 😂

0|1
    0|0
  • İmkansızlıklar ve yokluk ülkesi güzel ülkem.

0|1
    0|0
  • kızlarda kızların kalçasına bakıyo ozaman onlarda taciz etmiş olmuyormu adamlar napsın okadar dar giyinirseniz bakarlar tabi bayanınm giymesi gereken tek kıyafet kara çarşaf ozaman hiçbi erkek bakmaz onun dısındaki bütün kıyafetler tesettürde dahil erkeklerin ilgisini çeker bakarlar sadece peçe kara çarşaf islamidir gerisi modernizedr

0|0
    0|0
    • Yapma ya? Tesettürle ilgili ilk ayet erkeklere geldi sen kendinden sorumlusun kimseye karisamassin kimseye bakamassin. Keza herkes musluman olmak zorunda değil

• Ne alakası var lan? İlla siyah mı giyinmek gerekiyor. Vucut hatları belli olmadıkça problem yok

• Siyah giyinmek daha iyidir hem iç çamasrlarini göstermez hemde erkeklere sempatik cekici gelmez vucut hatlarinin belli olmadigi tek örtünme sekli çarşafdr.. ben ne kadar dil döksemde anlamak istemiyosun anlamiycaksin iste neyi tartışıyoz bidahakine cevab bile vermiycem

• Kizin biri bana bakiyodu. Ne bakiyon la dedim.
    daha bakmiyo
    Niye acaba?

0|0
    0|0
  • Her insanın hoşuna gıder kimse yok mok demesin. Ama ilerisi kötü

0|0
    0|0
    • Aynı anda 10 tane orta yaşlı adamin ağzı sulanarak kıza bakmasi hoşuna gideceğini sanmıyorum

• Lan göz ucuyla bakmakta tacızdır. Hoş kızmış/erkekmıs wowuauaa der çeker gider. Senin gibiler azıtır ama

• Çok mantıklı konuştun tebrikler defolup gidecek misin?

• Yokluk belirtileri

0|1
    0|0
Yükleniyor...