Yakın arkadaşımın telefonunu çaldım?

Aslında olay şöyle oldu ikimiz bir çocuğu beğeniyoduk ama onun telefonundan konusuyoruz sonra benden gizli de konuştuğunu farkettim ve sorduğumda söylemedi yazdıklarını bende sinirlendim ve kendime hakim olamayıp çaldım eve geldiğimde okuyodum tüm mesajları çocuğa çıplak fotoğraf atmış şok oldum yaa yarın verirken telefonu ne yapmalıyım annesine mi söylesem?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Siz yeni nesil nasıl oldunuz böyle ya. Ben arkadaşım için okulun en güzel kızlarından birini reddetmiştim ve ne olursa olsun asla sırlarımızı anlatmazdık kimseye düşman bile olsak. İki arkadaş olarak size tavsiyem hayatınıza kalite katın.

0|0
    0|0
    • Senin arkadaşın senden gizli iş çevirip mahrem fotoğraflarını atmadıgına göre

• Sen bir erkek olarak düşünüyosun bide benim yerime koy kendini o zaman daha farklı olur. Böyle bişey yaptı cezasını cekmezse yine yapıcak.

• Bak senin ayırt edemediğin şey şu. Bunu yaptığın zaman ondan farkın kalmayacak o fotoğraflarını sana rağmen yollayan biri olacak sen de arkadaşım dediğin insanı ailesine ispiyonlayan bir gammazcı olacaksın. Al karşına telefonunu da ver defol git hayatımdan bir daha selamını bile istemiyorum de tamam bitti. Daha fazlasına gerek yok.

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşını satmak gibi olur. Ver ve mesafeni koru meseleyi annesine taşıma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Söylede seni şikayet etsin bu yaptıkların sonucu. Çok değil biraz kullanın o aklınızı. Sadece bir damlasını bu aşk saçmalıklarına değilde dışarı vurun.

1|1
    0|0
    • Ben sıyrılırım bir şekilde onun arkamdan iş çevirmesi canımı sıktı.

• okumadım ama hırsızlığı ve hırsızlık yapanları sevmem. hatta nefret ederim. ulan siz kimsiniz de insanların bir şeylerine hazırdan konuyosunuz.

0|0
    0|0
    • Keyfimizden çaldık sanki

• kes sesini. ''koyfomozdon çoldok sonko''. her ihtiyacı olan hırsızlık mı yapacak. gelgelelim keyif için hırsızlık mı yapılır zaten mk. hırsızlık bu. başka bir şeye benzemez. bak insanlar namusuna, şerefine leke sürmemek için g0tünü yırtıyo. 3 kuruş için çöpten kağıt toplayan adamın hırslık yapmaya aklı ermiyo mu? benimle bu konunun tartışmasına girme.

• Boş yapma of açıklama kısmını oku yaa neyin kafası bu

• Seni ilgilendirmiyor ki. Arkadailık sınırlarınızo aşmayın. Bir erkek için kwndinizi rezil ediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • uğraşmayın böyle şeylerle

0|0
    0|0
    • Tamam mehmet bir daha olmaz

• sende haklısın, size kötü cevap vermek gerekiyor.
      bende hata seni düşünerek cevap yazıyorum.

• öyle omaz reklam panosuna bastır şehirdeki her yerde her geçen görsün farkındaysan o senin arkadaiın kız kardeşin ya da akraban değil onun kararlarını ona eziyet ederek söndürmeğe çalışma

0|0
    0|0
    • O da benden gizli konuşmuş ama.

• sende ondan gizli konuş he eğer onun bedeni ile elde ettiğini ruhun veya kalbinle elde edemeyeceğini düşünüyorsan bırak girme aralarına sen o çocukla mutlu olamazsın bari onlar geçici mutluluklarını yaşasınlar

• annesine söylesen kız depresyona girer eve gitmez yani nasıl desem kız intihar etmeye kadar gider bence boşwer

0|0
    0|0
  • Şifresini nasıl girdin telefonun ya
    Laf ola beri gele

0|0
    0|0
    • Biliyorum şifresini arkadaşım diyorum.

• bence hemen ailesine söylemek kendisini uyar ilk başta arkadaşça yaklaş baktın olmuyor ailene söylerim diye tehdit et yine olmadı sölerisn

0|0
    0|0
  • annesine ver.. bak kızın bunları yapmış de.. ... hem onu hem de seni bir güzel dövsün..

0|0
    0|0
    • Belki aklı başına gelir

• Tamam annesine söylemesem bile aramız yine eskisi gibi olmayacak bir kere ona artık değişik gözle bakıyorum

• ama tlfnunu ver... unutma tanıdığın birçok kız bunu zaten yaptı ve yapıyor... sen yapma ama sana ben yapmıyorum diyenlerin birçoğu bunu yaptı.. sadece ayıp olduğu için inkar ediyorlar.. arkadaşının açığını bulmuş olman yüzüne vuracağın anlamına gelmez... o zmn asıl kötü niyetli sen olursun.. unut gitsin bence.

• Söyleme annesine habersiz gibi davran

0|0
    0|0
    • Hırsızlık yapmıssın bide sikayet et arkadas mıs böyle arkadaşlık mi olur

• Kahpeliğe kahpelikle karşılık verilmez ondan farkın kalmaz sonra ukalalık yapmana gerek yok sormussun cevap verdik ters konuşmanın anlamı yok hatanı kabullenmeyi öğren ergen ergen hareketler yapma

• Bana ters gelene bende ters geliyorum hadi öptüm

• Kızlar neden birbirinden bu kadar nefret eder?

0|0
    0|0
    • Ben nefret etmiyorum sadece kızgınım

• Zaten kararsızım düşünüyorum ne yapmam gerektiğini

• Dostunu satmaya değmez bence

• Sanane ya ayıp birşey öyle birşey yapma

0|0
    0|0
  • o zaman grup :D

0|0
    0|0
  • soyleme yaa birak atişsinlar xD

0|0
    0|0
  • Kafanız kırık sizin la

0|0
    0|0
  • Kiskancliktan gozun donmus. senin resmen. O atmasa sen aticaksin o resimleri

0|0
    0|0
  • :) kopardın beni :)

0|0
    0|0
    • Ne oldu da burda zor durumdayım 😒

• iyi de sen neden zor durumdasın o erkek onu gecici seni kalıcı düşünecektir

• Vücudu iyi miymiş arkadaşının

0|0
    0|0
  • ergen ergen işlerle uğraşmayın

0|0
    0|0
    • Ben ergence bişey yaptığımı düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• İkiniz de birbirinizden betersiniz..

0|0
    0|0
    • Sağol canım o senin beter görüşün

• Senin o kızdan ne farkın kaldı ki?

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin

0|0
    0|0
  • tebrikler

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum kızdaki cesarete bak =) umarım seni polis amcalarına şikayet etmez ergen kardeşim

0|0
    0|0
  • Hem hırsız hem ispiyoncu. Sanane..

0|0
    0|0
    • Hırsız kısmı doğru ispiyoncu değil henüz.

• söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...