Kanserden dolayı saçları dökülen birisine saçlarınızı bağışlar mısınız?

Kanserden dolayı saçları dökülen birisine saçlarınızı bağışlar mısınız?Sanırım dün bir haber geldim bir Televizyon kanalında haberde kanser tedavisi gören hanımların kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarının onlar için ne kadar üzücü bir durum olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım

Peruk kullanmak zorunda kalmaları bir yana kullanılan perukların sentetik olmasından dolayı zaten sağlık durumlarının kötü olmasından dolayı bu maddelerden etkilenebileceklerini duyduğumda onlar adına üzüldüm.

Ancak tabi üzülmek yetmiyor.. Kızlar Soruyor sitesi büyük bir aile ve bu aile içinde gerçekten duyarlı insanların olduğunu düşünüyorum. Bu konudan bahseder birkaç kişinin dikkatini çekersem ve bir faydamız dokunursa bu insanlara ben gerçekten çok mutlu olacağım. Benim gibi düşünen dostların desteğine ihtiyacı olan bu insanlara yardım etmenizi sizden rica ediyorum.

Peki siz gerçekten saçları dökülmüş öz güveni kırılmış bir insana yardım etmek istemez misiniz?

Bu konuyla ilgili haber videosunu aşağıya koyacağım daha fazla bilgi almak isteyenler..
Topluluğun Facebook linki

Bir dergide çıkmış olan yazı
Yukarıdaki linklerden daha detaylı bilgide almanız mümkün

Ve ilgili Haber Videosu

İlginize şimdiden teşekkür ederim Umarım site olarak duyarlı davranır ve bir nebze olsun faydamız dokunur.

Güncellemeler:
Arkadaşlar.. bu sadece gönüllülük esasına dayanan bir durum.. Ve haberlerde gördüm sitedeki duyarlı arkadaşların belki faydası olur umidi ile soruyu paylaştım
Soruda eksiklikler olabilir.. ancak niyetimiz bu gibi insanlara istiyenlerin yardım etmesi
Lütfen bu soruyu eglence malzemesi olarak kullanmayın
Arkadaşlar Saç kanserden dökülmez tedaviden dolayı dökülüyor bunu hepimiz biliyoruz oradaki başlıgı okuyup soruyu okuma zahmetine girmeyen arkadaşlar lütfen soruyuda okusunlar
Saç uzunlugu 30 cm olan kişilerin bagışlarını kabul ediyorlar daha merak ettiginiz konular için lütfen facebook linkine tıklayın..
Ve sacınızı zorla bagışlamanızı kimse istemiyor bagışlamayacaksınız hayır bagışlamayacagım yazmak çok saçma geliyor bana.. lütfen bu gibi cevapları vermek yerine daha başka soruları cevaplama

26|11
11579

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 114

Erkekler Ne Diyor 78

Yükleniyor...