İşte , Okulda , Aktivitelerde Toplumdan Dışlanma sorunsalı , İnsan ilişkilerinde başarısızlık.. Bakar mısınız lütfen?

Merhabalar, Çözmek için çaba gösterdiğm cok büyük bir sorunum var Girdiğim hiçbir ortamda arkadaş edinemiyorum. Devamı görselde lütfen okur musunuz...İşte , Okulda , Aktivitelerde Toplumdan Dışlanma sorunsalı , İnsan ilişkilerinde başarısızlık..Bakar mısınız lütfen?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen basarisiz değil kaygili birisin bilincaltina koymusun bunu tabi arkadasin olmaz kim bilir ne paniklemeler te hatalar yapiyosundur ne guzel kendini gelistirmissin sen en iyisi evlen o arkadasin olsun yok bu konuda ne yapmaliyim diyosan beynini rahat birakip oluruna birakican kendiliğinden arkadaslarin olur Not:SAYENDE GOZUM BOZULACAKTI:)))

1|0
    0|0
    • Evet benı kımse dınlemeyecek yuzume bakmayacak konusurken dıye kalp rıtmım bıle degısıyor. Benı ınsanlar yalnızlıga ıttı. Ben daha bugun bır evlılık teklıfını daha reddettım... Delıler gıbı bana aşık olması bıle umrumda olmadı hayattan keyıf alamıyorumkı. Benım hayallerımı yasamadan evlenmek bıle ıstemıyorum sankı ben genc degılım bir insanın hiçmi çevresı olmaz. Tek tuk benı gorusmeye kafeye cagırıyorlar ama grubun ıcındeyken o samımı konustugum ınsanları tanıyamıyorum... benı hemen satıyorlar...

• Sana uzun cevabimi yarin atacam ozetle sunu bil saplantilisin.

• evet haklısın bende bunu ortaya cıkarmaya calısıyorum. Çözüm arıyorum yoksa hep yalnız kalacagım.

En İyi Kız Görüşü

• Sen güzel ve zekiysen kızlar seni rakip görebilir arkadaşın ya da dostun iken hele ki çok güzelsen ya da Onlardan güzelsen böyle kızlar da yok değil. Çoğu kişi birini birilerine satar bu sadece sana karşı yaptıkları bir durum değil buna hiç takılma.
    Arkadaşlar diyorsun kardeş, kuzenler vb. akranın kişilerle iletişimin iyiyse sorun sende olmayabilir.
    Yeniden başla yeni arkadaşlarla geçmişe bir sünger çek bence ve sana sen lazımsın ilk önce bir diğer yorumda da değinilmiş sen kendine çok yüklenme beynine telkin veriyorsun kötü bir şekilde yapamıyorum dersrn olmaz ilk önce yapacağım yapabilirim yaparım de kardeş gerisi gelir bence

1|0
    0|0
    • Benım akrabalarım benı cok sever zekı bulurlar güzel dıye sureklı fotolarımı baskalarına gösterırler. Benım gercekten cok hayranım oldu. Ama toplumlarda gruplarda o kadar sılık bıırı oluyorumkı onlar bana boyle hıssettırıyor. herkes bırbırıyle konusurken benı saf dısı bırakıyor. Bır partıye gıtmıstım okadar güzel olmustumkı arkadaslarımın sevgılılerı hep bana bakıyordu ama kımse benle konusmuyordu ogunde güzel gıyınmemın guzel olmamın egıtımımın hıcbırseyın benı mutlu etmedıgını anlamıstım benı davet eden kısı kız arkadasım benı orda resmen satmıstı. Ne önemı varkı dıyorum bazen... herseyden o kadar mahrum kaldımkı artık dayanamıyorum...

• Seni böyle üzmelerine izin verme lütfen artık kendine de silik deme.
      Hepimiz eşitiz ve hiçbirimiz mükemmel değiliz bu sorunu gözünde büyüttükçe sorunu dağ yaparsın.
      Kendine değer veren insanlar değer görürler bunu bir düşün ve kendine güven.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaziyi okuma ama bende tam tersi var minubuste bile arkads ediniyorum 😄😄😄😄 sirri ise rahat olmak ve adim atmak

1|0
    0|0
  • Bu yazi senin mi?

1|0
    0|0
    • evet. Bu soruyu neden sordun dıye sormuyorum. Çünkü insanın yalnız kalması ıcın aptal olmasılazım konusmayı beceremeyen bırı olması lazım dıye dusunuyorsun muhtemelen. Ama öyle degıl ınsanlar benı yalnızlastırdıklarında en cok bu soruyu sorarım... Nedennn!!!

• Dostum dinlicen mi?

• Heh gizlendim senin icin smdi rahat yazabilirim bende bundan bir 7 yila kadar senle ayni durumu yasiyordum kimse takmiyodu falan hep arka plandaydim sorun su ki kendini firlama yapcan yani gerektiginde konusucan gerektoginde susucan gerektiginde ciddi olcan gerektiginde guluceksin en onemliside su bence insanlari takma bu onlarin hosuna gidiyor emin ol bunlari fark ettikden sonra hep onde olmaya basladm sen Şu an takinti yapmissin bu dahada kotu cunku en ufak bir hareket normal bile olsa sende takinti oldugu icin kafana takican niye boyle yapti bana gibisinden niye insanlari bu kadar ciddiye aliyorsun?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...