Kızlar neden squat yapar? Kızlar neden 75 beden göğüslerini sorun eder?

Şimdi squat bacak sıkılaştırma ama asıl yapanlar kalça kaldırmak için yapıyor. Orası gerçekte şimdi kandırmaya gerek yok? Benim anlamadığım o kalçayı dikleştirip sertleştirince ne oluyor? Öz güven mi kazanıyorsun? Öz güven olması için erkeklerin sen yolda yürürken kalçana bakması gerekir. Sonra erkekler abazan olur. Ama squatın amacı bu değil mi? Popoma baksınlar diye değil mi?

Fitness yağ oranını düşürmedir açıkçası karşı cins için fitness yapan erkekleri de aptal buluyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne zamandır yapacağım ama üşeniyorum işte. Yapsam da kendim için olurdu. :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• squat adamlari erkeklerden ayirir o yuzden squat yaparim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat akimi 1784 yilinda dogustan atletik yapida olan beyoncelerin taylorlari pancake popolu diye fisteklemesiyle 1 ihtiyac olarak ortaya cikmistir. Yapin&yaptirin.

0|0
    0|0
  • Belki kendini öyle seviyor yahu ben yapıyorum squat hoşuma gidiyor allah allah spor değil mi sonuçta

0|0
    0|0
  • Squat i erkekler de yapıyor sadece kizlar amacsal olarak bir ona yöneliyor. Spor başkasına icin yapılmaz bilene. Bizim memleket egosunu beslemeyi sever.

0|0
    0|0
    • Erkekler bacak sertleştirmek için yapar. Spor salonuna gelen göbeği sarkan kız geçmiş squat yapıyor. Amacı ne o manda büyüklüğündeki poposunu kaldırmak.

• İyi de kiloyu seçtiğin yerden veremiyorsun. squat da mi yapmasin :D Bacak sertlestirmek mi bacak kaslarıni güçlendirmek mi? Sanki bu cümlende benzer bir amaca yönelikmis havasi verdi.

• Hepsi sizin için anlayamadinmi daha daha iyi gözükmek için
    # kahretsinerkekistekleri

0|0
    0|0
    • Ne alaka elalem popoma baksın diye yapmak çok saçma.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...