Kızlar, evlendiniz eşiniz çok zengin birkaç ay sonra battı ne yaparsınız?

evlendiniz eşiniz çok zengin birkaç ay sonra battı ne yaparsınız evi arabayı satmak zorunda kaldı kiraya geçiceksiniz neyiniz var neyiniz yok satacaksınız

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Allah'a sığınmaktan başka bir çare var mı?

0|1
    0|0
    • ablacım soruyu ben sordum soruya soruyla cevap veriyosun
      amenna tabi Allaha sığınmaktan başka çare yok ama düşünsene 24 senedir parasızlık nedir bilmeyen adam evine ekmek getiremiyor

• Sofi falan değilim yahu. Evlenince böyle şeylerden bosanmamayı öğrendik. Tabii zor bir durum. Allah imtihan etmesin.

• amin :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Batmak için benimle evlenmeyi mi bekledin, şansıma tüküreyim diyip kaderime boyun eğerim ne yapayım. :D

2|1
    0|1
    • kadere boyun eğmek için çok para :D

• Bu hiçbirşey degiştirmez , birlikte zamanla toparlanmaya çalışırız ona destek olurum.

0|1
    0|0
  • Bişi yapmam parası için imza atmadım ya er ne demiştik iyi gün ve kötü günde! diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • bişey olmaz ya :) sonuçta parası için evlenmemişim parası olmadığı içinde boşanmam

0|1
    0|0
  • Ben parası için evlenmem ki parası bitince terk edeyim? Birlikte toparlarız.

0|1
    0|0
  • Destek olurum

0|1
    0|0
  • Yeniden calisir cabalariz. Küllerimizden dogariz falan :D

0|1
    0|0
    • kaybettiği para çok kazanılacak para değil ama

• Yapacak bir sey yok. Mecbur alisacak.

• hadi inş amin diyelim :D

• Canı sağolsun.

0|1
    0|0
    • sadece bumu :D

• düşünsene eve geliyor ekmek alacak parası yok

• Ee napalım? İnsanlık hali diye bişey var ve herkes zengin olacak ya da hep zengin kalacak diye birşey yok. Kötü gününde terk mi edeyim ne yapayım? Çok saçma bence sü akar yatağını bulur çok takılmamak lazım böyle şeylere

• boşanırdım :D :D :D

0|1
    0|0
  • şansıma yav

0|1
    0|0
  • hiç bir şey beraber toparlanmaya bakardım düştüysek kalkarız =)

0|1
    0|0
  • Destek olurum ustesinden geliriz derim

0|1
    0|0
  • Destek olurum tabiki eskisi gibi oluruz. sanki para için evlenmişim onunla

0|1
    0|0
  • Batınca zaten dağılmıştır, birde ben boşanırsam kim toplayacak adamcağızı. Boyun eğmek zorunda kalırım. İmtihan. Karı parası yer en fazla :) Ne olcak.

0|0
    0|0
  • Ben de çalışıcam o da çalışır beraber sıfırdan kurarız mülk sahibi Allah'tır

0|1
    0|0
Yükleniyor...