Dogum gunumu kimse kutlamadı sizce aglamakta haksız mıyım?

Yaklasık yarım saat once dogum gunumdu sadece annem kutladı kimse bir dogum gunun kutlu olsun demedi ustelik soylemistim de 8 yıllık bir arkadasım bile bildigi halde kutlamadı sonra uzuldugumu gorunce 1-2 kisi kutladı onlar da zorunluluktan akrabalarım bile aramadı ustelik bugun konustum onlarla benimle normal sohbet ettiler unutmuslar dogum gunumu. Once kafama takmadım ama simdi biraz gozlerim doldu sizce aglamakta haklı mıyım yoksa sacma mı aman bosver mi diyosunuz?

0|2
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• olsun tek kutla... Ben mesala temmuz doğumluyum. Ondan pek kutlanmazdı. Üniversitede iki üç defa yaz okulana kalanlar mekan kapattık. 27 senede 6 yaşıma kadar birde 2-3 yıl üniversitede... :D bir doğumgünümde kız arkadaşım kpss sınavına girmişti. Bana sınavdan çıktığında neden sen benim sınavımı sormuyorsun diye azarladı doğumgünümde :D bende dedim senin doğum günümü kutlamanı bekliyordum dedim :d sustu... o günden sonra bidaha beklentiye girmedim. Ve beklentiye girmedikçe kutladılar. Bunu garantiye almak içinde küçük kek bir adet mum mutlaka aldım. Kendinin arkadaşı ve dostu ol ağlama. Büyüdün artık :D doğumgünü kızı... doğumgünün kutlu olsun

1|0
    0|0
    • cok tesekkurler demin kek aldım yedim zaten tek basıma:(

En İyi Kız Görüşü

• Ben söylerim ya iyi ki doğdun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• binevi aynısını yaşadım :/ . ailem hariç kimse kutlamadı daha millete ben söyledim bu gün doğum günm diye bir kaç arkadaşıma söyledim okadar. ailem kutladı onlar dışında arkadaşlarm kulamadı. zoruma giden de benden 2 gün önde oda arkadaşımın doğum günüydü ( aynı sınıftayız onunla bu arada ve arkadaşız) kutlandı pasta aldılar fakültenin bahçesinde falan bir 10 kişi toplanıp kutladılar benide çağırılar kutlarız dediler gittim. benmkine gelince kimsede ses seda tık yok. kimse oralı bile olmadı. yani hatırladıkça hüzün basıyo :/ normlde çok kafaya takmam doğum günümü ama naparsn :/

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun gizli üye. Yeni yaşında mutlu, huzurlu ve sağlıklı olasın inşallah. Herşey gönlünce olsun nice mutlu senelere. ☺ 🎂🎈

1|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Öncelikle Hayırlı nice yıllara
    Herkes doğum gününe önem vermiye biliyor
    Mesela bizde doğum günü yabancı bir kavramdır o yüzden bize en yakın kişiden bile doğum günümüzü hatırlamasını beklemeyiz

Sizdede öyle sanırım.!

1|0
    0|0
  • happy birthday too you

1|0
    0|0
  • Dogum günün kutlu olsun kanka nice saglıklı mutlu ve sevgi dolu snelerin olur inşallah :)

1|0
    0|0
  • Bu büyüme başladığının göstergesi bir dahaki sene kimsede kutlamaz seni doğuran kutlamış boşver gerisini :)

1|0
    0|0
  • Sen tarih cersinde benmi kutlamadım aşkolsun 😔

1|0
    0|0
  • Ben kendim bile kutlamıyorum dün 30 yaşıma girdim :D

1|0
    0|0
  • boş ver onlar üzülsün sen nice yaşlara mutlu gir onlar bakıp imrensin

1|0
    0|0
  • boşver diyorum aman demiyorum

1|0
    0|0
  • 3 muydu dogum gunun

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • bosver dogum gunun kutlu olsun aileni uzme

1|0
    0|0
  • Haklısın tabiki

1|0
    0|0
  • Üzülmene gerek yok bence. Dogum günün kutlu olsun. ;)

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun yakın olsaydn icerdik

1|0
    0|0
  • Sisko ve cirkinsen normaldir

0|0
    0|0
  • Kimsenin umrunda değilsinnn :DDD

0|0
    0|0
  • yazıııık neye üzülüyor

0|0
    0|0
  • haksızsın. Doğumgünü nedir ya kutlanılcak bişey mi sanki? hıh.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benm anam babam bile kutlamıyor. Yıllardır. Doğum günümde yaş tutuyorlar sanki.

1|0
    0|0
  • Ben kimim ki diye bir sorgula mkk

0|1
    0|0
  • Mutlu yıllar. Birkaç saat bekle

1|0
    0|0
  • Ağla açılırsın.

0|0
    0|0
  • Amannn boşver.. Doğum günün kutlu olsun ❤ annen yanında ve unutmamış. Sarıl ona teşekkür et uyu 😙

1|0
    0|0
  • Abartmayın ya bu kadar bu doğum günlerini.

0|1
    0|0
  • Kardeşim regli günün mü yaklaşıyor sence de saçma değil mi?

0|0
    0|0
    • niye sacma olsun ki bildikleri halde kutlamadılar baskalarına bakıyorum sarılıp opuyolar hediyeler alıyolar birbirlerine ben sadece bir dogum gunun kutlu olsun cumlesini duymak istedim bunu da duyamayınca demek ki degersiz biri oldugumu anladım

• İnsanlar kendi dertlerine düşmüş seni mi düşünsünler? İnsanların ne dediklerini ne düşündüklerini ciddiye alma eğer bu seni tatmin edecekse doğum günün kutlu olsun. Bak onca dert arasından doğum gününü kutladım :)

• vah vah, böyle biri olucaksan doğmasaydın daha iyiydi jsıdjfog

0|0
    0|0
Yükleniyor...