Bu insanlar bu kadar kötü olmak zorunda mi?

Daha demin sahildeydim bir tane çocuk 10-11 yaslarinda suriyeli. Bu sabahlari dileniyormus ve para topluyormus gecede o sahildeki taslarin arasinda yatiyormus sabahlari annesi gelip topladığı parayi alip gidiyormuş. Bu insanlar bu kadar acımasız nasil olabilir ya aklim almiyor benim içim gidiyor burda üzülüyorum ben evde sıcacık yatakta yatarken küçücük çocuğun oyle olmasi cok adaletsizlik. Ant içiyorum ileride meslegimi elime aldığımda boyle gördüğüm çocuklara çok yardımcı olacağım onlarinda sicacik bir yatakta yatmalari için.

1|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlari sen ben dusunmicegiz.. onlari bu ulkeye sokup ac biraklanar dilendiren analar babalari dusunecek. Daha bugun. metrobuste patladim artik ufak ufak coxukler dileniyor millet para veriyor basini oksuyor kendileri iyi his ediyorlar bu coxuklara para verince sevap aldim diye. Halbuki kotuluk yapiyorlar. O cocugun elinden tutup polise goturecek bir tane adam. bulamassin okadar insan icinde. ... herkes duyarsiz konu cok uzun yaz yaz bitmez bende xok dusunurdum adaletin neden saglanmadigini bunu tekrar ediyorum. lutfen dusunme. cunki zamanla psikolojinn alt ust olabilir.
    Burasi zalimlerin dunyasi bize sadece dua edip sukur etmek gerekiyor. Yardim elden geliyorsa tabiki yapilir ama. inan senin benim gicum yetmez..
    Bunu bastakiler dusunecek biz degil...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ): kimse kendi ülkesini keyfi terkedip gidip başka ülkede dilencilik yapmaz!
    Kimisi laf ediyor üzülüyorum gerçekten o hale düştüklerinde anlarlar anca
    Onların da can onlarında kan duyguları var onlarında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Malesef var öyle insanlar hemde azınlık filand eğiller baya baya varlar ne diyeyim senin gibi insan sayısının artması dileğiyle.

2|1
    0|0
  • bu sebepten dolayı insanlardan nefret ediyorum bir tane bile arkadaşım yok benle arkadaş olmak isteyenleride asla kabul etmiyorum insanlar kadar iğrenç canlı görmedim insanlardan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Içinizdeki iyiliğin sizi ele geçirmesine izin vermeyin!

0|1
    0|0
  • hitler' in yaptıklarını öğrenmemen dileğiyle.

0|0
    0|0
  • oluyo işte..

0|0
    0|0
  • İnşallah kardeşim

0|1
    0|0
  • evine al cocugu

0|0
    0|0
  • Ayni anti bende ictim hatta yolda gordugumde para vermek yerine simit falan aliyorum

0|0
    0|0
  • 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😢😢😢😢😢

0|0
    0|0
  • Şahsen ben fırına gidip ekmek alınca gördüğüm zaman veriyorum para oluncada veriyorum

0|0
    0|0
  • Çeşit çeşit insan var

0|0
    0|0
  • Ah minik ah
    Umarım hiç kaybetmezsin merhametini...

0|0
    0|0
  • Aferin👍

0|0
    0|0
  • ben prezervatif dagiticam

0|0
    0|0
  • aç kalana ve düşene acınmaz! hata yapıyorsunuz! düşenin sırtına bir tane de sen indir... bırak beş parasız kalsınlar. ben anlamıyorum onları neden ülkelerine postalamadık ki? gönderelim gebersinler ülkelerinde!

0|0
    0|0
    • Cocugun ne sucu var tamam o kariyi alin yollayin gebertin zaten hak ediyor ama kucucuk cocugun ne sucu var

• suriyeliler mi türkler mi? seçim yap.
      bunlar geldiğinden beridir türkiyede huzursuzluk arttı çeteler halinde gezip halkı darp ediyorlar zarar veriyorlar onlara
      güneydoğu illeri bunlarla dolu haliyle yarın öbür gün başka bir terörizm vakasıyla karşı karşıya kalabiliriz.
      ülkede hiç görülmeyen hastalıklar görülmeye başlandı. sağlık politikalarımız çöktü
      hırsızlık vakaları arttı
      yolda yürürken heryerde arap görüyorum ve bunlar öso savaşçıları yani insanları kesip diri diri yemiş canavarlar! işidden farkı yok.
      dolayısıyla onları sokağın ortasında kurşuna dizmediğime dua etsinler. nasılsa tc vatandaşı değiller. aslında fena fikir değil! hepsini gebertelim soysuz köpekleri...

Kızlar Ne Diyor 4

• 😔😔😔

0|0
    0|0
  • Helal sana! 👏💪

0|0
    0|0
  • Ev yok mu evine götürsün kadın
    En azından kadınla konuşabilirsin

0|0
    0|0
  • Sonra seni götürürler taciz ederler ama onlar şımarık insanlar hakediyorlar onu bizim ülkemizde allah korusun savaş çıksa sonuna kadar savaşırız ama onlar savaşmamak için terkeden korkaklar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...