Hiçbirşey istemiyorum herşeyden sıkıldım depresyonda mıyım?

Merhaba arkadaşlar bu uzun süredir devam eden birşey kendimi tamamen kapatmadım mesela evdeyken %90 kapatıyorum kendimi dışarıda %50 ye düşüyor bu yani belli etmiyorum pek insanlara
ikiyüzlülükle karıştırmayın öyle şey yapmam ben sadece birkaç sorunum var ve bunu yansıtmıyorum dışarı, içim kanıyor derler ya. öyle. Mesela çok güzel bir kız gelse bile onunla en fazla 5 dk konuşabilirim o da istemeden. çünkü gerçekten istemiyorum çoğu şeyi. çok fazla düşünüyüroum bu sürede ama boş şeyler değil. Sosyal hesabım yok sadece wp var o kadar diğer şeyleri saçma ve gereksiz buluyorum instagram vb. tamam güzel sayfalar var ama girenlerin %90 u kendi egosunu tatmin etmek için takipçi beğeni kasmak için orda. sosyal medya sadece bir göz boyaması ve buna benim ihtiyacım yok bu yüzden. şu an bulunduğum yer yüzünden arkadaşlarım yanımda değil başka bir şehre taşındık 4-5 sene önce ve ben pek eski arkadaşlarım gibi arkadaşlar yapmadım iyi insanlar tanıdım ama fazla ileriye götürmedim her zaman bir mesafe oldu bir duvar yarattım aramda anlamışsınızdır umarım. Herneyse ben her geçen gün zorlaşıyor. Belki küçük bir ihtimal de olsa eski arkadaşlarımın eski çevremin yanına dönebilirim lise son da ailem beni eski yaşadığımız yere göndermeye izin verirse. lise 3 bitti şu an ( 18 yaşıma 2 ay önce girdim lisedesin 18 değilsin demeyin)
lise 4 üm sayın işte ama okul çok önemli. eğer gönderirlerse orda yurtta kalıcam büyük ihtimal ama sorun değil evde zaten huzur yok babam işinden dolayı stres küçük kardeşim var 5 yaşında annemde işte hemşire insanlarla bütün gün eve gelince de kreşten kardeşimi o çekiyor bağrışlar olaylar falan zaten derste çalışmıyorum bu evde nasıl çalışabilirm ki. Burda gerekmedikçe dışarı çıkmıyorum kendimi geliştiriyorum evde takılıyorum kitap okuyorum film izliyorum güzel yazılar varsa okuyorum sözlüklerde forumlarda takılıyorum sanalı seviyorum. asosyal olduğumu düşünebilirsiniz ama dışarıdaki bu sevmediğim çevredeki sahte samimiyet sahte hayat yerine burası daha iyi.

Güncellemeler:
Yeri söylemiycem ama çok küçük bir yer. burası hariç heryere gidebilirdim ama buraya geldim şansımı si***.
Eğer son senemde benim burdan gitmeme izin verirlerse bir şans verirlerse gidebilirsem eğer hayatımı değiştirebiliceğimi düşünüyorum. buna inanıyorum.

burası benim için bir cehennem ve kaçışım kolay olmıycak.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...