Sizce bir erkeğin ağlaması mı yoksa bir bayanın ağlaması mı daha etkili bir olay?

Sizce bir erkeğin ağlaması mı insanı daha etkileyen bir olay yoksa bir bayanın mı? benımde fıkrım var soran olur ise söylerim :)

Güncellemeler:
buyrun:)
,,,,,,,

0|1
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin göz yaşı daha etkilidir.
    Kolay kolay aglayamazlar.
    Sence peki :) ?

0|2
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum bende böyle düşünüyorum hem dediğin gibi kolay kolay ağlamayız ama ağlıyorsakta ya karşımızdaki kişiye olan sevgimizden ya da konuştuğumuz konu ve ya herhangi bir şeye karşı olan sevgimizden bağlılığımızdan dolayı ağlıyoruzdur e böyle bir adamdan da zarar gelir mi?

• Kötü olmuş...
      umarım birdaha aglamazsın hayat boyu.
      :)

• amin amin hepimiz için:)

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aglatmasin erkek tabiki kız iki saniyede ağlar ben sevmiyorum kızların aglamasini inandırıcı gelmiyor artık... kardeş..

0|1
    0|0
    • bende böyle düşünüyorum valla artık

• Şimdiden alış bisey kaybetmedin kesinlikle aglamasin inş yani erkekler ağlamaz lafı buraya cuk diye oturur 😉

Kızlar Ne Diyor 19

• İki cinste de sürekli ağlayan birisi ağlarsa etkili olmaz. Kadınlarda çok ağlayan birisi ağlarsa ''Hah gene ağlıyor, alın şunu burdan sakinleştirin' moduna giriyorsun. Erkeklerde de öyle. Ama çok vurmadıkça ağlamayanlar, ağlarsa bir acıma duygusu bir 'ay yerim ben seni ayol' devreye giriyor otomatik olarak. Kadını erkeği yok bence. Kadına, erkeğin ağlaması-erkeğe, kadının ağlaması acıklı gelebiliyor.

Ama daha çok sevdiğin birisinin ağlaması daha çok etkili oluyor.

0|1
    0|0
    • kesinlikle ama bir erkek ağlıyorsa orda derin bir mevzu vardır bence?

• Tabii canım, erkekler çoğunlukla 'yahu ben erkek adamım, erkek adam ağlar mı' düşüncesinde olduğu için toplumda ağlıyorsa mevzu derindir.

• malesef öyle...

• Erkeğin ağlaması tabikide.

0|1
    0|0
    • bencede. bir erkek ağlıyorsa karşıdakine ve ya konuştukları konu hakkında duygu besliyor demektir e böyle adamdan zarar gelmez.

• Benim erkeğim ağlayamaz :)
      Çünkü onu ağlatmam!

• Çoçuk bunu duysa Şu an nikah masasındaydınız biliyorsun dimi öyle bir yorum işte bu

• Erkegin aglaması. Şu ana kadar gormedim oyle. Ama görsem etkilenirdim hem de baya

0|1
    0|0
  • Ağlayan beni etkilemez

0|1
    0|0
  • İkiside

0|1
    0|0
  • Biz bayanlar olanlar her şeye ağlarız rahatça en ufak şeye de em büyük şeye de karşım da bir hemcinsim ağlarsa benim de gözlerim dolar etkilenirim yardım ederim hiç erkek arkadaşlarımdan ağlayan olmadı ama erkekler kolay ağlamaz büyük etkili bir şey oldu demek ki

0|1
    0|0
    • kesinlikle cok sevdikler ve ya bağlandıkları birşey olmalı

• Kadınlara göre bir tık daha az ama erkekler de kadınlar kadar iyi dedikodu yapıyor bazı konular da aştılar

• kadınları anlamak zor zaten hepsi birbirinden farklı

• Bir erkeğin ağlaması benim canımı gercekten yakar. .

0|1
    0|0
  • Erkegin aglamasi

0|1
    0|0
  • Erkeğin ağlamasına dayanamam

0|1
    0|0
  • Erkeğin

0|1
    0|0
  • Bayan

0|1
    0|0
  • Fazla duygusal olmayan birinin ağlaması etkiler.

0|1
    0|0
  • Neye ağladığına bağlı

0|1
    0|0
  • Her iki insanında içten aglamasi :)

0|1
    0|0
  • Erkeğin ağlaması

0|1
    0|0
  • Erkek tabikide 😂😂 bir kere erkekler aglamaz ama aglarsa cok olagantesem olur 😂😂

0|1
    0|0
  • yanımda ağlayan erkeğin masumiyeti galp galp asdf

0|1
    0|0
  • Erkek için bir kızın ağlaması. Bir kız için de erkeğin ağlamasıdır muhtemelen.

0|1
    0|0
    • Öyle ama erkekeler cok aglamaz aglıyorsa mevzu derin demektir

• Her kız da çok ağlamaz!
      Kıyas yapılması gerektiğini düşünmüyorum açıkcası.

• Erkeğin bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...