Çok fazla utanıyorum?

hayatımda sadece 2 kıza ilk mesajı attım acaip utangacım bir kıza mesaj atıcağım zaman kızacağını ve tersleyeceğini düşünüyorum sizce abartıyomuyum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Anartmiyosun. Daha kotusunu de yapiyoruz-engelliyoruz. Daha da kotusu var-o mesajlari hesaplarimizda paylasiyoruz

0|0
    0|0
    • İyi halt ediyosunuz sonrada bu çocuklarda özgüven kalmıyor sayenizde 😊

• @İzmir_li ben en kotu ihtimalleri soyledim ki bilsin. Durust olmak gerek

• Eger gercekten hoslandigin biriyse ve muhabbetinizin iyi olacagina eminsen ata bilirsin. Butun sohbetleri arkadasca baslayin, bu da benden tavsiye

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin gibiler azaldi muzeye koymak lazım

0|1
    0|0
  • Yahu at gitsin. Mesaj atıyorsun, gidip yüzüne karşı çıkma teklifi etmiyorsun. Mesajın en güzel özelliği utansan bile karşıdaki insan seni göremiyor. O yüzden daha rahat. Mesaj at derim, kaybedecek neyin olabilir ki? Çok kötü bir şey yapmadığın sürece -saygısızlık, abazalık- karşı taraf seni ifşalamaz bile. Rahat ol. Ve sana bir sır vereyim, kızlar çok utangaç olan erkeklerden pek hoşlanmaz. Sadece biraz ağırdan al ve rahat davran. Karşı tarafa kendini beğendirme çabasına girme, kendin ol yahu!

0|0
    0|0
    • sorunda o yaa kendim olduğum için utanıyorum.

• Bende senin gibiyim mesaj atarken çok kasıyorum sonra kendim olmaktan çıkıyorum. Karşı tarafa kendimi beğendirmek için zoruluyorum. Ama bir zaman sonra anladım ki bu böyle yürümüyor. Sen kendi karakterini tam olarak göremiyorsun, belki karşı taraf senin karakterini çok sevecek, bilemezsin.

• haklısın

• atma bence boşu boşuna. sırf sevgılı yapmak ıcın bırıne yazma.

0|0
    0|0
    • zaten sevgiliden ziyade arkadaş olmasını daha çok isterim ki 2 sevgilim oldu ikisiylede en az 4 ay arkadaş kaldık

Erkekler Ne Diyor 2

• Abartmiyon

0|0
    0|0
  • Kızsa ya da terslese nolcak yav altınmı seyleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...