Arkadaşlar bu çocuk nasıl? Garip gelebilir ama ben bu çocuga özeniyorum galiba bu bir hastalık mı onun gibi olmk istyrm?

Sanırım bir hastalık çok cool bir çocuk onun gibi davranmak onun gibi yaşamak istiyorum bu bir hastalık mı özentilik mi anlamadım? yardım edin lütfen kalbim çarpıyo çocuğu görünce gay değilim ama çok hoşuma gidiyo tipi hareketleri şarkı söyleyip gitarda çalıyo zaten?Arkadaşlar bu çocuk nasıl? Garip gelebilir ama ben bu çocuga özeniyorum galiba bu bir hastalık mı onun gibi olmk istyrm?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini nasılım kategorisinde sorabilirsin ama böyle yapınca gülünç oluyosun bil istedim

0|0
    0|0
    • Yav hayır of ciddiiyim ben soruma cevap verir misin lütfen

• Çok ukalasın önce bir yazmayı öğren insan gibi konuş zaten ilk yazdığın yorumdan kendini bişi sandığın belli oluyor. Düzgünce yazdım bunun çözümü ne olabilir diye yok fotoğraf çektir yok şunu yap bilmem ne neyse teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Özendiğin kişinin tipsiz olduğunun farkındasın değil mi? Özenecek daha yakışıklı bir arkadaş bulamadın mı?

0|0
    0|0
    • Özenmek değil bilmiyorum kalbim çarpıyo iştee gay da değilm çözemedim!!!

• Yok la öyle değil ne bileyim hoşuma gidiyo işte çocuk bütün dikkatlar onun üzerinde ama iyi bir çocuk havalı bişey de değil kendi halinde ama ne bileyim yakışıklı geliyo bana çok ve öyle zaten aşk değil bu ya gay falan değilim :DD ama özentilik sanırım

• Hmm anladım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence başkaları sana ozensin

0|0
    0|0
Yükleniyor...