Komşusu açken tok yatan bizden değildir hadisine binaen yola çıktık bizlerde , peki siz?

Komşusu açken tok yatan bizden değildir hadisine binaen yola çıktık bizlerde , peki siz?
Ramazan paketimiz hazır şimdiden, Çok zor değil belkide 3-4 paket sigaradan feragat edipte yardım yapabilirsiniz, yetim oksuzleride bir nebze düşünün derim. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz. ?

3|2
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yoksulluk fakirleri doyuramdımızdan değil zenginleri doyuramadığımızdab oluyor bence kapitalist bir ülkede normal bir işcinin belkide 20 yıllık çalıştığını ayda kazanan insanlar var pardon kazanmak yanlış oldu kazanmak kavramı hak etmekle bağdaşıyor çalanlar diyeyim en iyi başkasının hakkını çalıyorlar sadece sistemin doğru yerinde oldukları için daha fazla paraları oluyor biz günü kurtarmak derdindeyiz ama Sadece ramazanda karın doyurmak ramazandan Allaha emanet yaptığın çok iyi bişey yanlış anlama :) sitemim dünyaya :D

1|0
    0|0
    • Estgf. Cok haklısınız gerçekten ama yapacak bişey yok bizler düzelteceğiz

En İyi Kız Görüşü

• Nr mutlu yardım etmek lakin göstermek hoş değil

1|0
    0|0
    • 😊 amaç sadece yönlendirme dir, yoksa buradakilerin değil Allahin takdiri önemlidir.

• Şüphesiz tabii ki önce Allah'ın taktiri 😉

• Amenna bacım. 😊

Erkekler Ne Diyor 8

• ALLAH (C. C.) Razı Olsun ve Hayır İşinizi Kabul Etsin İnşallah.

Öyle Bir Hassasiyetle Yapacaksınız ki İyiliği Karşıdaki Bunu Anlamayacak Dahi..

Verdiğini/Yaptığını Karşıdaki İnsana Lütfedip Nimet Veriyormuşsunuz Hissini Yaşatmadan.

Sonra Ne Maraz Doğsun Ne de Karşıdaki Ezilsin.

Aksi Halde Gösterilen Merhametin Manası Kalır mı?

Kalmaz!

4|0
    0|0
    • 👍 yalnız şöyle bir durum da var benim yaptığım zaten zekat yani bana ait olan bişey değildi bu kimseye nimet sunmuyorum 😊

• 😊😊😊 amenna

• Allah kabul etsin.
    İnşallah varlık içinde yaşayan arap ülkeleride sizin vicdanınıza sahip olup afrikaydaki aç insanlara yardım eder, suriyede ırakta aç perişan olan insanlara yardım eder.

1|0
    0|0
  • aferin

2|0
    0|0
  • Supersinizz!

1|0
    0|0
  • Siz ne güzel insanlarsınız öyle.

1|0
    0|0
    • Estgf.

• Gerçekten en güzel sözleri hak ediyorsunuz dilerim Rabbimden o da size merhamet etsin, sizi korusun, bol bol versin ki sizde insanlarla bol bol paylaşın.

• Komsularimizin hepsi tok gerek yk

1|0
    0|0
  • İbadetin gizlisi makbuldür diye bir laf işitmedin mi daha önce?

0|0
    0|0
  • Bravo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapacağım.

0|0
    0|0
  • Allah hayrınızı kabul eylesin.

0|0
    0|0