Türk insanının az çok ingilizce biliyor diye yabancı gördüğünde okişiyle konuşturmaya çalıştırmasını nasıl buluyorsunuz?

Bu akşam başıma geldi hatta annemler işsiz gibi düğün olucak yarın gelin yabancı arkadaşını görüştürüyolar telefondan gelde süvme julisine banane ya ingilizceyi anlıyorumda bir bk mu oluyor sizide böyle sinir ediyorlar mı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bir art niyet oldugunu sanmiyorum, sosyal olduklari için oyleler

0|1
    0|0
    • artniyetli olduklarını düşünmüyorum zaten yarım yamalak biliyoruz daha çok rezil ediyorlar ona sinir oluyorum ya :)

• Ben rezil olduklarini da dusunmuyorum, yabanci onlarin samimiyetine bile isinir hosuna gider hersey dil degil, ben yurt disinda yasiyorum az fransizca bilen turristlere rastladigimda yinede anlayabiliyoruz ve normal karsiliyorum az dil bilseler de olsada sicakkalilik daha onemli

En İyi Erkek Görüşü

• Kültürsüz olmayı seçtiğin belli ona bir şey demiyeceğim. Fakat dünyada en çok konuşulan dillerden birisi ve en yaygın dillerden birisi İngilizcedir. Türkler böyle kültürsüz olmayı seçtikleri için cahil ve yobazlar sizden adam olmaz. Doğruları yazdığım için kusura bakma

0|1
    0|0
    • dostum ben bu sene hazırlık okuyacağım daha başlamadım lisede az çok ingilizce gördük diye ordaki insanın karşısında küçük düşürmesi saçma geliyor bana :) tabi sende haklısın ileriki zamanlarda öğrenmem gerekiyor mecburum orası da doğru ama daha bilmeyen insana böyle yapılması sinirimi bozuyor ya

• Lan oğlum bak ülke olarak akıl zeka kültür açısından çok düşüğüz nerdeyse sonlardayız okuyun araştırın öğrenin ingilizce çok önemli. Tembel olmayın lan gerçi ülkedede eğitim sistemi diye bir şey yok özel kurslar alırsında devlet okulunda veya üniverstede ingilizce öğrenilmez normal dersleri bile öğrenemiyosun çünkü okullar boşuna para ve emek bu ülkede bir boka yaramıyor kanımca. Ayrıca mis gibi yabancı kızı bulmuşun lan senin yerinde olsam ben ingilizce bilmesem şu an ingilizce öğrenmeye çalışırdım daha ne istiyon:ÇD

• abi ya düğün var yarın sen diyorsun ingilizce öğrenmeye bak kızı kandır yoldan çıkar bana ters bu abi üniversite de hazırlıkla ingilizcem ne kadar gelişir şu an benim genel olarak konuşmam kelime telaffuzlarım kötü kelime eksiğimde var grammerim sağlam tek 9 da oturtmuştum kafama grameri o yeterli cümle kurmak için

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet, maalesef. Çok çok kötü.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...