Bu adam ne yaşamış olabilir?

Yaklaşıl 15 yıldır etrafta bir adam dolaşıyor, civardaki tüm camileri geziyor, camilerde yatıp kalkıyor.
Tanıdığı tanımadığı herkese, nasılsın ciğerim - nerelisin ciğerim - güle güle ciğerim gibi samimi şekilde konuşuyor.
Herkes ona Ciğer diyor, lakabı Ciğer olmuş artık.
Bu adam ne yaşamış olabilir ki, akli dengesi yerinde olmasına rağmen herkesle çok samimi konuşup ciğerim diyor?

Güncellemeler:
Hataylı değil Konyalı
Güncel

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• karakteri olamaz mı belki samimi olmayı seviyordur soğukkanlı insanlara senin problemin ne diyor musunuz sanki :) sevddim ben bu ciğerciyii :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Enteresan bir konu; benim de ilgimi çeker böyle kişiler ve yaşamları. Artık nasıl bir sınavdan geçmişse, böyle bir yol bulmuş demekki hayatını idame etmek için :)

0|0
    0|0
    • Yoldaki bir adamı yanına çağırıyor.

+Gelir misin buraya çigerim
      - Ne var sen kimsin?
      + Nereden gelip nereye gidersin çigerim?
      +Güle güle çigerim, güle güle çigerim.

Adam aynen bu şekil :D

• gerçekten çok garip :) adam nasıl bir kişi anlamadım

• Eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 5

• Fazla ciğer tüketmiş olabilir 😂

0|1
    0|0
  • Yaşadığı hatıralar vardır silmek için canını ortaya koymaya hazır olsa bile aklında izlerinin kaldığı

0|1
    0|0
  • gizli görevde

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz ki. Muhtemelen ailesiyle ilgili bir şey yaşamis.

0|1
    0|0
  • Antakyalıdır kesin şivesinde var çünkü burda herkes ciğerim der

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Belki Bir Derviştir.

0|1
    0|0
  • Ciğer fantezisi vardır.

1|1
    0|0
  • Ola bilir. Abartacak bişey yok kardeşim. Otur konuş. Her insanın bir derdi var

0|2
    0|0
  • Hataylı kesin ondandır

0|1
    0|0
  • Sevmistir usta cok sevmis

0|1
    0|0
    • Benim tahminimde o zaten, bir zamanlar bu adam bir kadını çok sevdi ama o kadına ulaşamadı.
      Daha sonra canı ciğeri gibi sevdiği kadını kaybedince kendini de kaybetmiş.

• O hala Allahtan o kadını istiyodur , her fırsatta dua ediyodur, iyi davrandıgı iyilik yaptıgı kişilerden dua bekliyodur

• Ciğerini kaybetmiş olabilir buda berduşluğu tetiklemiş olabilir (Ciğer bir kişi)

0|1
    0|0
Yükleniyor...