Turk kizlari niye kezban?

İlk defa yurt disina cikma firsati buldum. Kizlar beni nuri alco gibi kesiyodu kendimi ronaldo gibi hissediyodum kızlarla bir suru fotğraf cektirdim hepside sütun gibi kizlardi, Turkiyede kizlar niye namuslu havasinda?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Keko sordu

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• dna dizilimindeki genetik bir hata sonucu türk kızlarında kezbanlaşma ortaya çıkmıştır bunu isvişçeli bilim adamları bile hala okuyor musunuz dötümden sallıyorum tabi ki lan bunlar akıllarınca zoru oynamaya çalışıyorlar ama beceremiyorlar sdhfgsdjf

0|1
    0|0
  • Bunu bir mahmut mu soruyor hemde gizliden

1|0
    0|0
    • Ben mahmut değilim siz gormemiş olduğunuz icin dunya Turkiyeden ibaret saniyosunuz. Halbuki yurt dışına çıktıginiz zaman coğu şeyin farkli oldugunu gorursunuz.

• Doğrulari yazdim ben. Eğer %51 iniz kezbansa kurunun yaninda yas olur diger %49 unuzda yanar.

• Senin çevren oyleyse biz ne yapalım

• Git yurt dışında yaşa o zaman Türk kızına dil uzatma.

0|0
    0|0
  • Anan yabancı heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şans yok bizde dostum malesef öyleler hepsi demiyim ama bir çoğu öyle hele zaten yeni nesiller tam bir ergen.

0|1
    0|0
  • Sanane yapraam

1|1
    0|0
  • snn annen neden namuslu havasındaysa millette bu yüzden namus havasında müslüman değilmisin koçum sen snn de kızın olursa önğne gelen yakısıklı erkekle fotomu çekilsin bunumu istiyosun?

0|1
    0|0
  • Bazı kızlar gereksiz , bazı erkekler gereksiz. Bunlar sadece bazıları olduğundan umrumda değiller Türk kızları candır <3

0|0
    0|0
  • Hayirlisi knk

0|0
    0|0
  • Bizde de var oyleleri bulursun

0|0
    0|0
  • turk kizlari guzel sen kurban ol onlara

1|0
    0|0
    • Sana bir kızla cektiğim fotoğrafi gosterirsem ayakta bosalirsin. Turk kizlari guzel degil demiyorum cok icine kapanik ve gururlular.

Yükleniyor...