İnsanlara öyle bir sınır çizmek istiyorum ki?

Çocukluğumda ergenliğimde sınırları olmayan bir çocuktum tek başıma büyüdüm savunacak bir güç güvenip yaslanacak kimsem olmadı. Şimdi ise Kocaman güzel mi güzel herkesin dönüp bir daha baktığı güzel bir kız oldum. Ama sınırları olmayan bir kızım güzelliğini hiçe sayan. Sınırlarımı çizmeye çalışıyorum ama hala keskin değiller. Zaman Zaman yine kırılıp o küçücük kız çocuğu olup, beni kırıp geçmelerine izin veriyorum. Küçük bir çocuk kadar savunmasız oluyorum. Beni kimsenin üzmesine izin vermemeliyim ama ben paramparçayım!

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini eksiklerini tanımlayarak büyük bir katetmişsin zaten. Bundan sonrası kolay olacak. Zaman lehine ilerliyor

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Sizinle zayıf yönlerimi paylaştım ve güçlü yanlarım fazlasıyla var. Güçlü bir kız olduğuma inanıyorum. Zayıf yönlerimi de güçlendirirsem bundan sonraki hayatımda herşey daha güzel olucak inanıyorum 👏

• Takıntı çok fazla

• Bu huyundan vazgeç. Hayat daha olacak. Doğal ol. Olaylar sonrası. Krndin ile hesaplaşma.

En İyi Kız Görüşü

• Biri su kiza sahip ciksin. Yazik olacak sonra.

0|0
    0|0
    • Senden ala dusuk mu var? Daha sinir cizemiyorsun be. :D

• Bukadarsın işte düşük laflarınla zamanımı çalma!!

• Bak kisi ederi kadar konusur. Sen bir hic olmussun. O yuzden susmayi ogren. Bos yapma. ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• tükenmezle çz kolay kolay silinme< :)

2|0
    0|0
  • Türkiye suriye sınırı gibi olsun ;
    aşılması zorr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun için prensipleriniz olmalı.

0|0
    0|0
  • senin kafa ergenlikte kalmış bu ne böyle eski türk filmleri gibi boşver milleti normal yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...