Yabaci insanlari ballandira ballandira anlatanlar?

Arkadaslar bu siteye ne zaman acsam ayni soruyuy görüyorum "türk erkeklerinde/kadinlarinda" is yok bla bla... birincisi ayni seyleri sormaktan bikmiyormusunuz? ikincisi bu bilmislik nerden geliyor? Hepinizin italyan, ingiliz vesayre sevgilisi mi oldu da, burda yok su söyle bu böyle ahkam kesiyorsunuz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Emin Ol Onları Yazıp İddia Edenlerin %99'9u Hayatında Değil Bahsettikleri Rus Kadınları, Ya da İtalyan Erkekleri ile Bir Yabancı İle Diyalog Kurmamış İnsanlardır. Yabancı Dil Bilseler Zaten Hedeflerine Ulaşırlardı.

0|0
    0|0
    • Ona zaten eminim de benim takildigim nokta asil su. Türk insani niye kendi kendini bu kadar asagiiyor?

• Türkiyede yasiyan insanlar diyim o zaman. Beni yanlis anlamayin, ben almanyada yasiyorum ve simdiye kadar cok ülke gezip com milletten insan tanima firsati buldum. Ama bizim insanimiz kadar kendini kücük görmeye megilli az insan gördüm. Bir alman ciksinda bizim kadinlarimizda/erkeklerimizde is yok desin... emin olun nadir görürsünüz böyle birseyi. Eger biz kenidimizi kücük görürsek baska milletlerden saygi beklememiz ne kadar dogru olur?

• Haklısın Ama Herkes Senin Gibi Düşünmüyor ki? Cahil İnsanlar Ne Dediğinin Farkında Değiller. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsana ulaşamadıkları daha tatlı ve cezbedici gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...