Sizinde var mı geçmem kapısından dediğiniz bir hastane?

Benim var, ne suyu ne kendisi uzak gitsin benden, herkese esit şartlarda sağlık istiyorum özel hastaneler deki muamelenin aynısını devlet hastanelerinde görmek herkesin hakki degilmidir, sizin görüşleriniz neler bu konuda belkide ben yanlış düşünüyorum?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ye kürküm ye olan bir dünyada zor dediğin

1|0
    0|0
    • Cok haklısın.

• Bırak hastaneyi insana itibar edilmiyo para yoksa, çok sıkıldım insanlardan

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok kez hastane'ye giderim.. Bizim köyün gurbetteki cenaze Cemiyet baskani Babamdir, ve o Genelikle TR'dedir ve ben giderim.

Sene'de de iki kez zorunlu olarak yatarim.

Allah Dusmanin basina vermesin. ;)

1|0
    0|0
  • Sokaklara çıkıp anayasal hakkımızı kullanıp hakkımız olan şeyi isteyince, devlet yöneticileri hırsızlık yapmasın diye eylem yapınca, devletin yani bizim malımızı burjuvaya, emperyalistlere peşkeş çekmesin, sağlık özelleştirilmesin o bizim en doğal hakkımız deyip sokağa sıkınca terörist diyorsunuz, yok üstümüze işediler, yok cebime külahla cam kırıkları koydular falan filan diyorsunuz, alın buyrun böyle oluyor işte, sürünün size müstehak.
    Cevabım; şu an çalıştığım hastaneden 6.5 ay falan sonra ayrılınca bir daha önünden geçersem beni güpedündüz linç etsinler.

0|0
    0|0
    • Ben özel hastanedeyim buradaki muamelenin onda biri devlette yok birebir stajda gordum yaşadım.

• Daha dediğimi anlamıyor yarebbim bunlara bunca şeyi nasıl anlatıcaz.

• 😊 Anladım anladim tartışmak istemiyorum kardeşim yorma beni benimde anlatmak istediğim zaten buydu. Hadi iyi akşamlar

• Acıbadem

Zaten param olmadığı için gecemem")

0|0
    0|0
    • :) ben onu kastetmedim ama :) parasal yönden değil ilgi alaka yönünden

• Haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özel hastanedeki muamelenin aynısı devlet hastanesin de gördüm, şanslıyım demek ki. Bence hastanedeki muameleden daha çok doktorların başarısı daha önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...